1111


تاریخ : 3 مرداد 1393
کد خبر: 4750


حجه الاسلام والمسلمین پهلوان مدیر کل بهزیستی استان سخنران قبل از خطبه نماز جمعه شهرستان مهدیشهر : ایران اسلامی در صف مقدم دفاع از مردم فلسطین ایستاده است

 

مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان ام القری کشورهای اسلامی در صف مقدم دفاع از مردم فلسطین است.حجت الاسلام علی پهلوان مدیرکل بهزیستی استان سمنان ظهر امروز در جمع راهپیمایان مهدیشهری در مصلی نمازجمعه این شهر افزود: اسرائیل غاصب در جهان مشروعیت ندارد و هیچگاه نباید مشروعیت پیدا کند و فقط در حد و اندازه یک رژیم صهیونستی و اشغالگر است.

پهلوان افزود: دنیا محل امتحان و آزمایش الهی است و تمام انسانها در این دنیا مورد امتحان الهی قرار می گیرند. و رمزموفقیت و سربلندی از این امتحان الهی داشتن صبر و استقامت در برابر مشکلات است.

وی در این خصوص خاطرنشان کرد: کسانی که با اربده کشی های رژیم صهیونستی از صحنه خارج شده و در مقابل تهیدیدات آنها برای آنها فرش قرمز پهن می کنند ،هیچ وقت جایگاهی در محضر خداوند ندارند و در امتحان الهی مردود هستند.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان در ادامه به تبعید 15ساله امام خمینی (ره)در قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: امام خمینی (ره) باتمام سختی ها و مشکلات در مقابل تهدیدهای سست و تهی دشمنان کوتاه نیامند و صبر و استقامت از خود نشان دادند و در امتحان الهی پیروز و سربلند شدند و انقلاب اسلامی ایران را با لطف و عنایات خداوند و همکاری مردم به پیروزی رسانده و نظام 2500ساله شاهنشاهی را نابود کردند .

سخنران مراسم روزقدس در مهدیشهر در ادامه به صبر و استقامت 60ساله مردم مظلوم فلسطین در مقابل دشمن تا به دندان مسلح رژیم صهیونیستی اشاره و تصریح کرد: بیش از 60سال از اشغال و تجاوز رژیم صهیونیستی به سرزمین فلسطین می گذرد و مردم مظلوم فلسطین تا به امروز استقامت کرده و در مقابل دشمنان سرتعظیم فرو نیاورده اند و انشاءالله باتوکل به خداوند سرانجام پیروز خواهند شد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.