بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

نماز استغاثه به حضرت زهرا (س)

کیفیت نماز استغاثه به حضرت فاطمه (س)
دو رکعت نماز به جاى آورید (به نیت نماز استغاثه به حضرت زهرا (س)) و پس از نماز سه بار تکبیر “الله اکبر” بگویید و پس از تسبیحات حضرت فاطمه (س) به سجده بروید، یکصد مرتبه بگویید: یا مَولاتى یا فاطمه اَغیثینى. سپس، جانب راست صورت را بر مُهر و یا تربت حسینی بگذارید و همان ذکر را صد مرتبه بگویید سپس جانب چپ صورت را بر زمین بگذارید و صد مرتبه بگویید یا مَولاتى یا فاطمه اَغیثینى، برای آخرین بار به سجده بروید و صد مرتبه بگویید یا مَولاتى یا فاطمه اَغیثینى و حاجت خود را از خدای متعال بخواهید، به خواست خدای متعال و عنایت حضرت زهرا (س) حاجتتان برآورده خواهد شد انشاالله..

هرگاه حاجتى داشتید و سختی ها و مشکلات دست شما را از همه جا کوتاه کرد و از همه جا نا امید شدید نماز توسل و استغاثه به حضرت زهرا (س) را اقامه کنید. دوستان و آشنایان خود را به اقامه این نماز تشویق و راهنمایی کنید.

 1. ش. خ می‌گه:

  مشکلی دارم که امدوارم به خدا که با بجا آوردن این نماز اگر به صلاح باشد حل شود

 2. مهدی می‌گه:

  با سلام
  جاهایی نوشته که بعد از نماز 3 بار تسبیحات انجام دهید !
  2.باره دوم که سمت راسته باید حتما رو مهر باشه یا رو فرشم میشه وکجای طرفه راست رو مهر باشه و طرف چپ چطور باشه دقیق
  3.باره چهارمکه گفتن 110 بار نه 100 بار که در مجموع بشه 410تا
  4.و در نهایت حاجتمون رو تو سجده بگیم یا فرقی نمیکنه؟!
  5.دقیقا ذکر چیه با علامات؟
  ممنون

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)