1111


تاریخ : 27 تیر 1395
کد خبر: 7194


دیدار رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر با امام جمعه محترم

 

حجت الاسلام والمسلمین تقوی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر با حضرت حجت الاسلام و المسلمین بارانی امام جمعه محترم دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر ، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین تقوی در راستای بحث فعالیت های قرآنی در ماه مبارک رمضان گزارشی از فعالیت های قرآنی و فرهنگی در این ماه عزیز را ارائه داد .

وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن متعددی در سطح شهرستان برگزار شد گفت : جلسات منظم جزخوانی در اکثریت مساجد شهرستان مهدیشهر یکی از برنامه های قابل توجه قرآنی در این ماه عزیز بوده است .

حجت الاسلام والمسلمین تقوی افزود : برنامه ی تفسیر قرآن کریم در قالب طرح بینات۱۹ و تفسیر سوره مبارکه انبیاء توسط ائمه جماعت مساجد شهرستان و همچنین اجرای برنامه طرح کاروان نور با دعوت از قاریان برجسته کشوری و‌ حافظان قرآن همراه با اهدای جوایز نفیس از دیگر برنامه های قرآنی در شهرستان در ماه مبارک رمضان بود .

حجت الاسلام والمسلمین بارانی ضمن تقدیر و تشکر از کسانی که در راستای برنامه های قرآنی فعالیت داشتند گفت : مفاهیم و آیات قرآن راهنمای زندگی بشر هستند و باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرند .

امام جمعه مهدیشهر به فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که فرمودند “انسان خودش باید قرآنی شود” اشاره و خاطرنشان کرد :‌ مهم ترین وظیفه ی فعالان عرصه ی قرآنی تربیت انسان های قرآنی است .

حجت الاسلام والمسلمین بارانی با بیان اینکه باید به فضای تبلیغی قرآن کریم بیشتر توجه شود گفت : تلاش در فضای مجازی جاذبه ی قرآن را بیشتر می کند .

وی با اشاره به اهمیت جایگاه قرآن در زندگی تاکید کرد : ترویج فرهنگ قرآنی و احیای مباحث فرهنگی در مساجد یکی از ضروریاتی است که باید همواره پیگیری شود .

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.