بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر در جمع مدیران : احداث جاده دامغان به مهدیشهر و فیروزکوه برکات زیادی برای استان دارد

حجت الاسلام والمسلمین بارانی در جلسه ی مدیران و مسئولین گفت : احداث جاده دامغان به مهدیشهر و فیروزکوه برکات زیادی برای استان دارد .

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین بارانی در جلسه ی مدیران و مسئولین که با حضور استاندار ، فرماندار  و مسئولین در فرهنگسرای نیستان بمناسبت هفته بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت برگزار شد گفت : مدیران و دولتمردان باید با اعتماد به مردم خدمت کنند .

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه مدیران باید به فکر خدمت خالصانه به مردم باشند گفت : شهیدان رجایی و باهنر الگوهای مناسبی برای مدیران و دولتمردان می باشند .

وی افزود : شهید رجایی فردی پرصلابت و متعهد به انقلاب بود و در زیر شکنجه های طاغوت تا جریان لیبرال اوایل انقلاب دست از آرمان های امام و انقلاب برنداشت .

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه شهید رجایی انسانی بسیار متواضع و پیرو خط امام(ره) بود گفت : مدیران و دولتمردان باید متعهد به ولایت فقیه باشند .

حجت الاسلام والمسلمین بارانی در ادامه به  احداث جاده ی آهوان- مهدیشهر – گنداب – فیروزکوه  اشاره کرد و گفت : احداث این جاده برکات زیادی برای این منطقه دارد .

وی افزود : با احداث این جاده دو گردنه ی صعب العبور و برف گیر حذف می شود و عشایر در کوچ بهاره و پاییزه راحت تر می شوند  و حدود ۸۰ کیلومتر راه دسترسی مردم آسانتر خواهد شد  و همچنین مهدیشهر را از بن بست خارج خواهد کرد .

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه آبگرم بعنوان یک جاذبه توریستی در مسیر این جاده احیاء می شود گفت : احداث این جاده فضای بسیار تفریحی و گردشگری را ایجاد می کند .

وی به سفر وزیر صنایع اشاره کرد و از استاندار استان خواست : مجموعه کارخانجات پاکریس  مهدیشهر مورد بازدید و بررسی وزیر قرار گیرد تا سرمایه گذاری جهت شکوفایی و رشد اقتصادی این کارخانه به عمل آید و به نتیجه ی مطلوب برسد و قطعا با راه اندازی این کارخانه عظیم نقش موثری  در اقتصاد مقاومتی خواهد داشت.

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)