بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر : بهترین نسلی که می تواند پیشرو و موثر باشد نسل جوان است .

امام جمعه مهدیشهر گفت : بهترین نسلی که می تواند پیشرو و موثر باشد نسل جوان است .

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر ، حجت الاسلام والمسلمین بارانی در جمع رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر و رئسای هیئت های ورزشی شهرستان گفت : بهترین فرصتی که در اختیار اداره ورزش و جوانان است این است که بهترین گروه اجتماعی یعنی جوانان در اختیار این اداره است .

وی با اشاره به اینکه بهترین نسلی که می تواند پیشرو و موثر باشد نسل جوان است افزود : برنامه ریزی برای نسل جوان در مسیر ورزش از اهم برنامه های این اداره باشد .

امام جمعه مهدیشهر ادامه داد : جوانان مهدیشهری ثابت کردند که در زمینه های ورزشی توانایی مدال آوری و کسب مقام دارند .

بارانی با بیان اینکه اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشیم میتوانیم همه جوانان مهدیشهری را در ورزش بکار گیریم گفت :  باید از توانایی این جوانان در مسیر کسب افتخارات مهدیشهر استفاده شود .

وی خاطرنشان کرد : در امور جوانان اداره ورزش و جوانان باید برنامه ریزی کند تا زمینه ی ازدواج جوانان فراهم شود و مشکلات شغلی آنان رفع گردد .

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)