بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر :‌ خیران و مردم شهرستان مهدی‌شهر همواره در امور خیر سرآمد هستند

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به برپایی موکب این شهرستان در کربلای معلی گفت: خیران و مردم شهرستان مهدی‌شهر همواره در امور خیر سرآمد شهرستان‌های دیگر و همواره جزء نخستین‌ها بوده‌اند.

حجت‌الاسلام‌ محمد بارانی در شورای هم‌اندیشی و همفکری بسیج عشایری شهرستان مهدی‌شهر، با اشاره به کنگره عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: تجمع بزرگ اربعین حسینی در کربلای معلی جلوه‌ای از وحدت مسلمانان برابر دشمن است که هر سال باید باشکوه‌تر از سال قبل برگزار شود.

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه مردم تلاش کنند تا بتوانند در تجمع بزرگ حسینی در روز اربعین حضور یابند، تصریح کرد: آن دسته از مردم که توانایی و شرایط حضور در این تجمع بزرگ را دارند، سعی نمایند در این تجمع بزرگ حسینی حضور یابند.

وی افزود: حرکتی که در مهدی‌شهر صورت گرفته و یک‌هزار و ۱۸۳ نفر قرار است که از این شهرستان به تجمع بزرگ حسینی در کربلای معلی ملحق شوند، بسیار خوب است و این‌گونه برنامه‌های فرهنگی باید افزایش یابد.

بارانی با اشاره به علت و چرایی اعزام یک‌هزار و ۱۸۳ نفر زائر از شهرستان مهدی‌شهر به کربلای معلی گفت: این جلوه قشنگی بوده که از شهر مزین به نام امام زمان(عج)، به تعداد سن مبارک امام زمان(عج) زائر اعزام می‌شود.

وی با اشاره به یکی از پیام‌های قیام امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: یکی از پیام‌های عاشورا و قیام امام حسین(ع)، تقویت سبک و سیره زندگی اهل‌بیت(ع) در زندگی است.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به برپایی موکب شهرستان مهدی‌شهر در کربلای معلی گفت: خیران و مردم شهرستان مهدی‌شهر همواره در امر خیر سرآمد شهرستان‌های دیگر و همواره جزء نخستین‌ها بوده‌اند.

وی افزود: ایجاد موکب شهرستان مهدی‌شهر در اربعین حسینی نشانه‌ای از عشق و ارادت مردم این شهرستان به اهل‌بیت(ع) است.

بارانی گفت: آحاد مردم شهرستان مهدی‌شهر نسبت به تهیه و تأمین اقلام مورد نیاز موکب این شهرستان همت کنند.

منبع : فارس

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)