بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

دیدار رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان مهدیشهر با امام جمعه

رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان مهدیشهر با حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر ؛ مهندس برون رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان مهدیشهر عصر روز سه شنبه چهارم آبان ماه با حضرت حجت الاسلام والسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر در محل دفتر امام جمعه دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین بارانی ضمن قدردانی از تلاش ها و فعالیت مثبت این اداره ، به محوریت قرار دادن قانون در امورات این اداره اشاره کرد .

وی افزود : روند اداره صنعت،معدن و تجارت باید قانون باشد و اگر بر مجرای قانون حرکت شود هم آرامش برای مدیریت این اداره فراهم میشود هم خدمت بهتری به مردم شکل می گیرد .

در ادامه ی این دیدار مهندس برون ضمن تاکید بر توان بالقوه شهرستان در بخش صنعت،معدن و اصناف اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همدلی بتوانیم در راه توسعه و عمران و رفع مشکلات مردم شهرستان مهدیشهر گام های بلندی برداریم .

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)