بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

دیدار رییس و کارکنان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر با امام جمعه

رییس و کارکنان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مهدیشهر با امام جمعه مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر ؛ رییس و کارکنان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر با حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر در محل دفتر امام جمعه مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار حمید مستخدمین حسینی ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه محترم مهدیشهر بجهت همراهی و حسن نظر ایشان در موضوعات کارگری شهرستان ، گزارشی از عملکرد اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهدیشهر در سال ۹۵ ارائه نمودند .

وی ضمن تاکید بر روند اجرایی شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان مهدیشهر و شرکت تعاونی فراگیر عشایری شهرستان ابراز امیدواری نمودند با توجه به نقش موثر تعاونی ها در جلب مشارکت مردم در سرمایه گذاری ها این طرح مشارکت عمومی با هدف توسعه پایدار شهرستان مهدیشهر بتواند موجب تسریع در رشد شهرستان و هدایت منابع خرد مردمی به بخش های تولیدی و کشاورزی در آینده ای نزدیک را فراهم آورد .

در ادامه ی این دیدار حجت الاسلام والمسلمین بارانی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های صورت گرفته به ایرادات سخنانی در باب خدمت به مردم مخصوصا قشر کارگر بیان نمودند و مساعدت خویش را در پیشبرد اهداف شرکت تعاونی توسعه شهرستان اعلام نمودند .

وی با بیان اینکه یکی از آموزه های عاشورا این است که امام حسین(ع) می فرماید حوائج مردم بسوی شما از نعمت های الهی است گفت : با توجه به اینکه اداره کار با قشر ضعیفی از جامعه ارتباط دارد خوب است که دیدگاه این اداره این باشد که هر کارگری که به اداره مراجعه می کند یک نعمت الهی است و از خدمت به این قشر کوتاهی نشود .

امام جمعه مهدیشهر به نامگذاری سال ۹۵ به سال اقصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود : برای پشتیبانی از صنعت و تولیدات اقداماتی انجام شود تا مشکلات کارفرمایان برطرف شود و نیازهای آنان رفع گردد.

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)