بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام‌جمعه مهدی‌شهر: مردم مهدی‌شهر همواره در دفاع از انقلاب پیش‌قدم هستند/مدافعان حرم در عراق و سوریه حول محور اهل‌بیت جمع شده‌اند

امام‌جمعه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه مردم مهدی‌شهر همواره در دفاع از انقلاب پیش‌قدم هستند گفت: مدافعان حرم در عراق و سوریه حول محور اهل‌بیت (ع) جمع شده‌اند.

حجت‌الاسلام محمد بارانی در آئین علمداران بصیرت در حسینیه المهدی (عج) مهدی‌شهر اظهار داشت: مردم همه شهرهای شهرستان مهدی‌شهر در هفتم دی‌ماه سال ۸۸ و زودتر از همه مردم کشور برای دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه خود به میدان آمده و بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به اهمیت زنده نگاه‌داشتن یوم‌الله ۹ دی تصریح کرد: باید در فضایی صمیمی با عمود خیمه انقلاب یعنی امام خامنه‌‌ای تجدید بیعت کنیم.

امام‌جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه نهم دی‌ماه نمایشی از میثاق امت با ولایت بود تأکید کرد: مردم مهدی‌شهر و ایران اسلامی همواره در جاده ولایت بوده و در این راه تا آخرین لحظه و آخرین قطره خون خود می‌ایستند.

بارانی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران هیچ‌گاه ولایت را تنها نگذاشته و نخواهد گذاشت گفت: بصیرت یعنی بینشی که انسان را در مسیر رسیدن به تعالی و رشد کمک می‌کند و ملت بزرگ ایران نشان داد که از بصیرترین مردمان دنیاست.

وی با اشاره به اهمیت کار نیروهای مدافع حرم از همه کشورها در دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) اظهار داشت: جمع شدن تیپ فاطمیون پاکستان و افغانستان و مدافعان حرم ایرانی و نیروهای مقاومت در سوریه و حشد الشعبی در عراق حول محور اهل‌بیت (ع) نشانه عمق بینش‌هاست.

امام‌جمعه مهدی‌شهر اضافه کرد: این بینش‌هاست که همه را در یکجا جمع می‌کند گفت: ۹ دی تجلی‌گاه بصیرت مردم است؛ چراکه بیش از ۴۰ میلیون نفر در سراسر کشور حول محور ولایت جمع شدند.

منبع:تسنیم

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)