1111


تاریخ : 21 دی 1395
کد خبر: 7506


امام جمعه مهدی‌شهر: دستگاه‌های اجرایی به کمک ستاد نماز جمعه مهدی‌شهر بشتابند

 

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر باید به کمک ستاد نماز جمعه بشتابند، بر لزوم ترویج و تبلیغ جایگاه نماز جمعه در مهدی‌شهر تأکید کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی امشب در آیین معارفه رئیس ستاد نماز جمعه شهر مهدی‌شهر اظهار داشت: نماز جمعه در اسلام از جایگاه مهم و ویژه‌ای برخوردار است.

امام جمعه مهدی‌شهر تصریح کرد: سخن گوهربار امام خمینی (ره) که فرمودند «اگر انقلاب اسلامی ثمره‌ای جز برپایی نماز جمعه نداشت، همین کافی بود»، نشان از اهمیت و جایگاه نماز جمعه دارد.

وی افزود: برپایی اولین نمازجمعه استان سمنان در مهدی‌شهر برگ درخشانی از مردم این دیار در تاریخ انقلاب اسلامی است و این را باید قدر بدانیم.

بارانی خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی‌های جدی و دقیق زمینه حضور بیش‌ از پیش جوانان و نوجوانان را در نمازهای جمعه و جماعات فراهم کنیم.

وی با اشاره به لزوم ترویج و تبلیغ جایگاه نماز جمعه در مهدی‌شهر گفت: روحانیان و مبلغان جایگاه و اهمیت نماز جمعه را برای آحاد مردم تبیین و تبلیغ کنند.

امام جمعه مهدی‌شهر بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر با ستادهای نماز جمعه تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن نمازهای جمعه همکاری‌های لازم را ستادهای نماز جمعه داشته باشند.

در پایان این جلسه از زحمات محمد قدوسی به‌عنوان مسؤول ستاد نماز جمعه مهدی‌شهر تقدیر و ناصرعلی پارسا به‌عنوان مسؤول جدید ستاد نماز جمعه مهدی‌شهر معرفی شد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.