بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدی‌شهر: رودربایستی در مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور را فلج می‌کند/ قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی تعلل نکند

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی قاطع قدم بردارد و از هجمه‌ها هراسی نداشته باشد، گفت: رودربایستی در مبارزه با مفاسد اقتصادی، کشور را فلج می‌کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی در خطبه‌های نماز جمعه مهدی‌شهر که با حضور پرشور مردم و مسؤولان در حسینیه المهدی این شهر برگزار شد، با اشاره به هجمه‌های اخیر علیه قوه قضائیه اظهار داشت: قوه قضائیه در هفته‌های اخیر مورد هجمه سنگین بعضی از افراد در داخل کشور و شماری از معاندان و شبکه‌های خارجی در خارج از کشور قرار گرفت.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به رسالت مهم قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: مبارزه قوه قضائیه با مفاسد اقتصادی این هجمه‌ها را سنگین‌تر کرده است؛ برخی از افراد که خود و جایگاه خود را در خطر می‌دیدند، قوه قضائیه را مورد هجمه قرار دادند.

وی افزود: قوه قضائیه در هجمه‌هایی که به این قوه می‌شود، باید مهم‌ترین پیام را بگیرد؛ یعنی اینکه کاری را که در مبارزه با مفاسد اقتصادی آغاز کرده، بسیار درست است.

بارانی گفت: قوه قضائیه هر مقدار در مبارزه با مفاسد اقتصادی قاطع‌تر قدم بردارد، بیشتر مورد هجمه دشمنان قرار می‌گیرد؛ بنابراین باید کارش را قاطع‌تر و محکم‌تر انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: قوه قضائیه نباید در مسیر اجرای عدالت از هیچ‌کس که وابسته بر هر مقامی است، برادر هر مسؤولی یا فرزند هر رئیسی می‌خواهد باشد، وابسته به هر مقام سیاسی‌ای است واهمه داشته باشد؛ قوه قضائیه باید با قاطعیت با مفاسد برخورد کند.

امام جمعه مهدی‌شهر گفت: گاهی جوانی با حضور در دفتر امام جمعه مهدی‌شهر برای ۲۰ میلیون تومان سرمایه برای ایجاد اشتغال گریه می‌کند؛ اما برخی با پارتی‌بازی ۳ میلیارد تومان وام می‌گیرند و راست‌راست در جامعه راه می‌روند و میلی به پرداخت اقساط ندارند و این‌ها فاجعه است.

وی افزود: رودربایستی در مبارزه با مفاسد اقتصادی، کشور را فلج می‌کند و مجرم اقتصادی در کشور در هر پستی که هست، باید عزل شود.

بارانی با اشاره به ادامه حملات آل‌سعود به یمن تصریح کرد: آل‌سعود ۲۲ ماه به صورت هوایی به یمن حمله کرد و بیش از ۲ هزار و ۶۱۰ کودک بی‌گناه در این حملات شهید شدند.

وی با اشاره به سکوت غربی‌ها، سازمان ملل متحد و شورای امنیت مقابل حملات وحشیانه آل‌سعود به یمن افزود: کشورهایی که از حقوق بشر دم می‌زنند، مقابل این حملات سکوت کرده‌اند؛ غربی‌ها با ارسال سلاح، معارضان را برای حمله به یمن تجهیز می‌کنند.

امام جمعه مهدی‌شهر افزود: مقام معظم رهبری در خصوص آل‌سعود فرمودند «سعودی‌ها بدانند که به‌زودی بینی آن‌ها به خاک مالیده خواهد شد، به‌زودی شاهد فروپاشی آل سعود خواهیم بود، آه مظلومان کاخ‌های آل‌سعود را ویران خواهد کرد».

منبع : فارس

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)