بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدی‌شهر: راه‌حل پیشرفت مهدی‌شهر حمایت از بخش خصوصی است/ توسعه با اتکا به توان نیروهای داخلی محقق می‌شود

امام جمعه مهدی‌شهر گفت: راه‌حل‌ پیشرفت شهرستان مهدی‌شهر، حمایت و همکاری با بخش خصوصی و اتکا به توان نیروهای کارآمد داخلی است.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی  در دیدار با اعضای انجمن توسعه و آبادانی مهدی‌شهر در دفتر این انجمن، با اشاره به لزوم توجه به امر توسعه و پیشرفت شهرستان مهدی‌شهر اظهار داشت: یکی از راه‌حل‌های پیشرفت این شهرستان، حمایت و همکاری با بخش خصوصی و اتکا به اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه مهدی‌شهر تصریح کرد: یکی دیگر از راه‌های پیشرفت شهرستان مهدی‌شهر، امید داشتن به بخش خصوصی ست.

وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان مهدی‌شهر در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، بر لزوم توجه به همه ظرفیت‌های موجود در توسعه این شهرستان تأکید کرد.

بارانی با اشاره به اهمیت تکریم سرمایه‌گذار و فعالان اقتصادی گفت: باید با رفتار خوب و مناسب به استقبال فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در بخش خصوصی برویم؛ پیشرفت و توسعه با اتکا به توان نیروهای کارآمد داخلی محقق می‌شود.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به ظرفیت‌های اقتصاد مقاومتی و گردشگری شهرستان مهدی‌شهر افزود: با توجه به نزدیک بودن بعد مسافتی شهرستان مهدی‌شهر به پایتخت کشور کلیه محصولات دام‌پروری و لبنیات محلی در این شهرستان تولید و به تهران جهت عرضه و فروش ارسال شود.

بارانی افزود: با توجه به این ظرفیت‌های مهدی‌شهر، همه منازل در مهدی‌شهر می‌توانند طی یک برنامه منظم یک کارگاه تولیدات باشند.

وی با اشاره به اقدام شایسته انجمن توسعه و آبادانی مهدی‌شهر در راستای پیشرفت و توسعه و آبادانی این شهرستان گفت: نیروهای مستعد، کارآمد، پرتلاش و نخبگان مهدی‌شهری در هر نقطه از دنیا که حضور دارند، باید به یاری مدیریت شهری در راستای پیشرفت، آبادانی و شکوفایی مهدی‌شهر بشتابند.

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه مهدی‌شهر باید به‌عنوان شهر زیبایی‌های استان سمنان مطرح و معرفی شود، تصریح کرد: باید به زیرساخت‌های فرهنگی شهر توجه ویژه و بازنگری شود.

بارانی با بیان اینکه کرامت سرمایه‌گذاران بومی و احساس نشاط در آنان باید تقویت شود، گفت: این امر سبب دلگرمی بیشتر سرمایه‌گذاران بومی به مسیر توسعه کمک کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط اقلیمی و ظرفیت‌های موجود در صنعت گردشگری شهرستان مهدی‌شهر، سرمایه‌گذاران بومی باید بیشتر مورد توجه باشند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)