بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

زمان و مکان برگزاری نماز عید فطر؛ نماز عید فطر در حسینیه المهدی و 4 نقطه دیگر سطح شهر مهدیشهر برگزار می شود

دبیر ستاد اقامه نماز عید فطر در مهدیشهر گفت: نماز با شکوه عید سعید فطر به صورت متمرکز در حسینیه المهدی و 4 نقطه دیگر در سطح شهر برگزار می شود.

حجت الاسلام مصطفی تقوی در گفتگو با خبرنگار نیزوا، اظهار کرد: در سال های گذشته نماز عید فطر در مساجد و حسینیه های مرکز شهر و محله های مختلف برگزار می شد اما امسال در ستاد اقامه نماز عید فطر مهدیشهر تصمیم گرفته شد تا برای شکوه و عظمت بیشتر نمازگزاران، نماز عید فطر به صورت متمرکز در حسینیه المهدی برگزار شود.

وی ادامه داد: علاوه بر برپایی نماز عید فطر به صورت متمرکز در حسینیه المهدی، تصمیم بر آن شد تا به دلیل طول مسافت، در شهرک های اطراف مهدیشهر نیز نماز عید فطر اقامه شود ولی در مساجدی که سال های گذشته در مراکز شهر نماز اقامه می شد امسال برگزار نمی شود.

دبیر ستاد اقامه نماز عید فطر در مهدیشهربه زمان برگزاری نماز عید فطر در حسینیه المهدیاشاره و تصریح کرد: این نماز ساعت 7 صبح روز عید فطر به امامت حجت الاسلام والمسلمین  بارانی امام جمعه مهدیشهر اقامه می شود.

تقوی به زمان و مکان های برگزاری نماز عید فطر در 4 نقطه دیگر از سطح شهر مهدیشهر اشاره کرد و افزود: علاوه بر حضور بانوان نمازگزار در حسینیه المهدی، در مسجد امام علی(ع) شهرک انقلاب نیز برگزاری نماز ویژه بانوان در نظر گرفته شده است که ساعت 7:30 صبح به امامت حجت الاسلام سفیدیان  اقامه می شود.

وی اضافه کرد: همچنین نماز عید فطر در منطقه طالب آباد در مسجد الغدیر با امامت حجت الاسلام اصغری ساعت 7:30، شهرک شهدا در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) به امامت حجت الاسلام گودرزی ساعت 7:30، شهرک خاتم الانبیاء مسکن مهر در مسجد پیامبر اعظم (ص)به امامت حجت الاسلام شاهچراغ ساعت 7:30اقامه خواهد شد.

رئیس ستاد نماز جمعه مهدیشهر نیز در گفتگو با خبرنگار نیزوا با اشاره به برگزاری نماز عید فطر در حسینیه المهدی به امامت حجت الاسلام والمسلمین بارانی، گفت: برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر ساعت 7 صبح روز عید شروع می شود و حجت الاسلام محمد موحدی نیز قبل از اقامه نماز سخنرانی می کند.

ناصر علی پارسا با بیان اینکه درب حسینیه المهدی از ساعت 6 صبح به روی نمازگزاران باز خواهد بود، تاکید کرد: مردم نمازگزار حتی الامکان سجاده یا زیلو به همراه خود بیاورند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)