بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه موقت مهدی‌شهر: برجام تجربه‌ اعتماد به آمریکا بود/آتش به اختیار کارهای خودجوش فرهنگی برای جلوگیری از نفوذ است

امام جمعه موقت مهدی‌شهر با بیان اینکه برجام تجربه‌ای برای اعتماد به آمریکا بود، گفت: آتش به اختیار کارهای خودجوش فرهنگی برای جلوگیری از نفوذ فرهنگی است.

حجت‌الاسلام علی سقائیان در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی مهدی‌شهر که با حضور مردم و مسؤولان در میعادگاه نماز جمعه این شهر برگزار شد، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی داعش در سوریه اظهار داشت: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی داعش در سوریه نمایانگر بخشی از اقتدار موشکی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه موقت مهدی‌شهر تصریح کرد: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی داعش در سوریه قلب دوستان، یاران و همراهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شاد و خشنود کرد.

وی با اشاره به فرمان «آتش به اختیار» رهبر معظم انقلاب اسلامی به افسران جنگ نرم افزود: در کارهای فرهنگی خلل و مشکلات زیادی وجود دارد و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چون می‌دانند نمی‌توانند نفوذ فیزیکی و جنگی داشته باشند، دنبال نفوذ در جبهه فرهنگی هستند.

سقائیان خاطرنشان کرد: مخاطب فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب اسلامی همه هستند و دولت و مردم، همه مسؤول جلوگیری از این نفوذ فرهنگی دشمنان خواهند بود.

امام جمعه موقت مهدی‌شهر افزود: آتش به اختیار فرمانی در کارهای خودجوش فرهنگی برای جلوگیری از نفوذ فرهنگی دشمن است و دشمنان شبانه‌روز در حال تلاش هستند و برای نفوذ فرهنگی فکر و کار می‌کنند.

وی با اشاره به 11 تیرماه، سالروز شهادت آیت‌الله صدوقی امام جمعه یزد و چهارمین شهید محراب گفت: دشمن تصمیم گرفت تا این مهره‌های ذی‌نفوذ را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شهادت برساند و خیال باطل آنان این است که اگر شخصیت‌هایی همچون شهید بهشتی‌ها، مطهری‌ها و رجایی‌ها را به شهادت برساند، تفکر آنان نیز کنار می‌رود؛ اما این‌طور نیست و سبک و سیره، منش و یاد و خاطره این عزیزان هرگز از خاطر هیچ ملتی پاک نمی‌شود.

امام جمعه موقت مهدی‌شهر با اشاره به هشتم شوال، سالروز تخریب قبور ائمه بقیع (ع) به دست آل‌سعود تشریح کرد: امام خمینی (ره) فرمودند که «آل‌سعود برای اسلام‌زدایی تأسیس شد» و خاموش کردن صدای مردم مسلمان هدف و اسلام‌زدایی از برنامه‌های آل‌سعود بود؛ آل‌سعود همواره هدفش تأمین منافع آمریکایی‌هاست و به اسم اسلام و مذهب می‌خواهند اسلام و مذهب را نابود کنند.

وی با اشاره به 12 تیرماه، سالروز سقوط هواپیمای مسافربری ایران توسط ناوگان متجاوز آمریکا و شهادت 298 شهید ایرانی افزود: بعد از رخ دادن این اتفاق، فرمانده این حادثه توسط آمریکایی‌ها تشویق شد و این نماد حقوق بشر آمریکایی است.

سقائیان گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که «این تصور باطل است که اگر کسی در ذهنش باشد که آمریکا می‌خواهد به صلاح ما قدم بردارد» و مقام معظم رهبری بارها نسبت به اعتماد به آمریکایی‌ها هشدار دادند؛ اما چون برخی راضی نبودند و رهبری مذاکره با آمریکا را تجربه‌ای برای کسانی که می‌خواستند به آمریکا اعتماد کنند، عنوان کردند و برجام تجربه‌ای برای اعتماد به آمریکا و آمریکایی‌ها بود.

امام جمعه موقت مهدی‌شهر تصریح کرد: امروز سردمداران آمریکایی همچون فرعون زمان حضرت موسی (ع) گام برمی‌دارند و سخن می‌گویند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)