بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

دعوت امام جمعه مهدیشهر به حضور گسترده مردم در مراسم تشییع شهید مدافع حرم همه مردم مهدیشهر، خانواده شهید «حسن حسنی» شوند

امام جمعه مهدیشهر آحاد مردم را به حضور گسترده در مراسم تشییع و وداع شهید مدافع حرم «حسن حسنی» دعوت کرد و از آنان خواست همه خود را خانواده این شهید بدانند.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی امام جمعه مهدیشهر در پی شهادت مدافع حرم «حسن حسنی»و بازگشت پیکر مطهر این شهید بزرگوار به مهدیشهر، با ارسال پیامی آحاد مردم را به حضور گسترده در آیین تشییع این شهید دعوت کرد.

حجت الاسلام بارانی در این پیام آورده است: بازگشت پیکر پاک و مطهر شهید «حسن حسنی» مدافع حرم حضرت زینب(س) موجب عطر آگین شدن فضای شهادت در جامعه اسلامی و در شهر امام زمان(عج) مهدیشهر می شود.

در ادامه این پیام آمده است: مدافعان حرم حضرت زینب(س) در حقیقت مدافعان حرم اهل بیت عصمت و طهارت هستند که در راه مبارزه با گروه های تکفیری و داعش و در راس آن آمریکای جنایتکار، در اوج غربت به درجه شهادت رسیدند و نگذاشتند به ساحت مقدس حرم مطهر حضرت زینب(س) جسارتی شود.

در این پیام تاکید شده است: لذا ضمن عرض تسلیت به مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان مهدیشهر و خانواده عزیز این شهید که در کشور افغانستان به سر می برند و در آیین استقبال و تشییع فرزند خود  حضور ندارند، از آحاد مردم درخواست می شود شهید مدافع حرم «حسن حسنی» را جزء خانواده خود بدانند و به نیابت از پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر این شهید در مراسم استقبال، وداع و تشییع پیکر پاک و مطهر این شهید بزرگوار شرکت گسترده داشته باشند تا دین خودشان را به شهدا ادا نمایند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)