بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

برگزاری یادواره صد و سی شهید عشایر شهرستان مهدیشهر

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور قدرت و اقتدار ایران را به برکت خون شهدا دانست و گفت: ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد.

به گزارش خبرنگار نیزوا، سردارعلی پاشا محمدی رئیس سازمان بسیج عشایری کشور و معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفان دریادواره صد و سی شهید عشایر شهرستان مهدیشهر که در ییلاق جاش لوبار چاشم برگزارشد، اظهار کرد: ما فرزندان معنوی ولایت هستیم و در یادواره شهدا باید بصیرت آموزی کنیم.

وی با بیان اینکه ما به برکت خون شهدا از کوران انقلاب گذشتیم و امروز در اوج قدرت هستیم، گفت: ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور تصریح کرد: در دنیایی که صهیونیسم بین الملل خون ها را به ناحق می ریزد و در دنیا ظلم و ستم می کند تنها راه عزت و اقتدار جهاد، شهادت و هجرت از خود است.

پاشا محمدی ادامه داد: جوانان نسل امروز، شهید حججی ها و محمدی ها از پیشکسوتان نسل ایثار و شهادت هم جلوتر هستند، چون هجرت در راه خدا کردند و با مجاهدت و با اقتداری که در اسارت دشمن نشان دادند، به فیض شهادت نائل آمدند.

وی با بیان اینکه این شهدا چون مومن بودند هیچ ترس و واهمه ای از دشمن نداشتند، افزود: امروز در مجلس شهدا آمده ایم که بگوییم، شهید رهرو می خواهد نه عزادار، اندیشه شهید را باید ترویج کنیم نه مزار شهیدان را.

رئیس سازمان بسیج عشایری کشور با اشاره به فعالیتی که بسیج عشایری دارد، بیان کرد: بسیج عشایری در کنار اقشار بیست گانه، توفیقات خوبی با ۱۵۰ حوزه و 2 هزار پایگاه با ۵۰۰هزار نیروی بسیجی عشایر داشته و امروز در میدان اقتصاد مقاومتی کار می کند.

همچنین در این یادواره سردار آبنوش در خصوص اهمیت و جایگاه شهیدان و برگزاری یادواره های شهدا مطالبی را بیان کرد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)