بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

مراسم شیرخوارگان در شهرستان مهدیشهر با سخنرانی امام جمعه مهدیشهر

مسئول برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی مهدیشهر گفت: 2 هزار دست لباس ویژه مراسم شیرخوارگان در شهرستان مهدیشهر دوخته شد که همزمان با اولین روز محرم در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی سعیدی مسئول برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت علی اصغر(ع) و شیرخوارگان حسینی در شهرستان مهدیشهر در گفت و گو با خبرنگار نیزوا، اظهار کرد: 2 هزار دست لباس سبز حضرت علی اصغر(ع) با همکاری 10 خیاط به صورت افتخاری دوخته شده است.

وی با بیان اینکه در آیینی با حضور بانوان و ارادتمندان به حضرت علی اصغر(ع) این لباس ها بسته بندی و آماده خواهد شد، افزود: هزینه تهیه 400 متر پارچه و دوخت لباس ها و برگزاری مراسم توسط خیرین تامین شده است.

مسئول برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت علی اصغر(ع)در شهرستان مهدیشهر، اضافه کرد: سال گذشته 500 دست لباس تهیه شده بود که تعداد شیرخوارگان بیش از تخمین ما بود و امسال تصمیم گرفتیم 2 هزار دست لباس تهیه و در مراسم شیرخوارگان حسینی در سطح شهرستان توزیع کنیم.

سعیدی بیان کرد: پیش بینی می شود امسال 4 هزار نفر از مادران به همراه فرزندان و شیرخوارگانشان در مراسم بزرگداشت حضرت علی اصغر(ع) در شهر مهدیشهر شرکت کنند.

وی با بیان اینکه مراسم شیرخوارگان حسینی در روز جمعه 31 شهریور ماه و اول محرم در سراسر کشور برگزار می شود،  افزود: این مراسم در 7 نقطه از سطح شهرها و روستاهای شهرستان مهدیشهر برگزار می شود که 8 هزار نفر از مادران و شیرخوارگانشان در این مراسم حضور می یابند.

مسئول برگزاری مراسم بزرگداشت حضرت علی اصغر(ع) ادامه داد: این مراسم ساعت 9 صبح در حسینیه اعظم مهدیشهر با سخنرانی حجت الاسلام بارانی امام جمعه مهدیشهر برگزار خواهد شد که 5 نفر از مداحان مطرح شهرستان در این مراسم روضه خوانی و مداحی می کنند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)