بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر: دیوانگی ترامپ، دسیسه جدید آمریکا است

امام جمعه مهدیشهر با اشاره به دسیسه جدید آمریکا، گفت: ترامپ دیوانه نیست بلکه خود را به دیوانگی زده تا از ما و دیگر کشورهایی که منافع وی را تامین نمی کنند امتیاز بگیرد.

به گزارش خبرنگار نیزوا، حجت الاسلام محمد بارانی در خطبه های نماز جمعه مهدیشهر  ( 21 مهرماه 96 ) با اشاره به هجمه هایی که علیه قوه قضائیه در کشور ایجاد کردند، اظهار کرد: امام خمینی(ره) مدام بحث استقلال در قوه قضائیه و اقتدار این قوه را گوشزد می کردند و فرمودند هیچ کس حق توهین به قوه قضائیه را ندارد

وی با بیان اینکه اگر قوه قضائیه با دانه درشت ها مبارزه نکند آنها مثل موریانه ای اقتصاد کشور را نابود خواهند کرد، افزود:حمایت خود را از برنامه های قوه قضائیه نسبت به مبارزه ای که مفسدان اقتصادی دارد اعلام می کنیم.

امام جمعه مهدیشهر به دسیسه های جدید آمریکا اشاره و تصریح کرد: از سال 2016 که ترامپ به ریاست جمهوری رسید دسیسه بسیار خطرناکی از سوی آمریکایی ها و اروپایی ها در داخل کشور ایجاد شد، اینکه ترامپ دیوانه است و شما باید کوتاه بیایید چرا که از دیوانه چیزی بعید نیست.

بارانی ادامه داد: ترامپ دیوانه نیست بلکه سیاستمدار است و خودش را به دیوانگی زده تا از کشورهای دیگر امتیاز بگیرد و نفت ما راببرد و ما را غارت کند.

وی اضافه کرد: نمونه اش حمله ترامپ به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی است و هدف پشت پرده آنها این است که اگر سپاه را یک گروه تروریستی بدانند می توانند قدم های بعدی را بردارند.

امام جمعه مهدیشهر گفت: مهمترین گام های بعدی بعد از تروریستی دانستن سپاه، تحریم این نهاد و همه آنهایی که در سپاه هستند و همچنین حمله به مراکز سپاه است.

بارانی با بیان اینکه مسئولین موضع خوبی در خصوص حمله ترامپ داشتند و حمایت خوبی از سپاه کردند، افزود: فرمانده سپاه نیز در موضع گیری هجمه ترامپ به سپاه، تهدید خوبی کرد که اگر شما دیوانه هستید ما هم به سیم آخر می زنیم و اگر شما سپاه را تروریست اعلام کردید ما هم ارتش آمریکا را تروریست اعلام می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: مفهوم این سخنان فرمانده سپاه این است که اگر شما نزدیک مرزهای ما بشوید تمام پایگاه های آمریکا در هر نقطه ای باشد را خواهیم زد.

امام جمعه مهدیشهر همچنین دلیل حمله آمریکا به سپاه را دو عامل دانست و اظهار کرد: مبارزه سپاه با داعش در خارج از مرزها در کنار کشورهای سوریه و عراق که نابودی را در پی دارد، شکست سنگینی برای آمریکا می باشد که از چشم سپاه می بینند و همچنین ترس از تجهیزات موشکی سپاه، عامل هجمه آمریکا به این بازوی توانمند انقلاب اسلامی است.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)