1111


تاریخ : 29 مهر 1396
کد خبر: 8231


دیدار مدیر اداره ورزش و جوانان و هیاتهای ورزشی شهرستان مهدیشهر با امام جمعه

 

مهندس ملک احمدی مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر بهمراه کارکنان و روسای هیاتهای ورزشی و دبیران و بانوان قهرمان رشته کاراته شهرستان مهدیشهر با حضرت حجه الاسلام والمسلمین بارانی شهرستان مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند در این دیدار مهندس ملک احمدی هفته ی تربیت بدنی را به امام جمعه ی محترم و جامعه ی ورزشی شهرستان مهدیشهر تبریک گفت و اظهار داشت هر موقعیتی که در شهرستان مهدیشهر بدست آمده مدیون زحمات و تلاشهای روسای هیئت های ورزشی ، مربیان ، سرپرستان و قهرمانان شهرستان مهدیشهر می باشد وی گزارشی از عملگرد شش ماهه سال جاری را به طور مختصر ارائه و اعلام کرد. در طول این شش ماه مسابقات استانی _ همایش پیاده روی خانوادگی _ جشنواره فرهنگی ورزشی _ برگزاری دوره های آموزرشی اسکیت ، تنیس ، گلف ، بسکتبال ، چوگو ، کبدی ، فوتبال و ورزشهای صبحگاهی در مناسبتهای مختلف برگزار شده است.

ملک احمدی گفت : تنها کمبودی که این شهرستان را دچار مشکل کرده است عدم داشتن سرای ورزشکاران در شهرستان می باشد که با توجه به ظرفیت بالای ورزشی شهرستان و امکان میزبانی مسابقات مختلف عدم وجود خوابگاه ورزشی موجب شده است تا مهدیشهر در میزبانی مسابقات ورزشی دچار مشکل گردد.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر ضمن تبریک هفته ورزشی و تقدیر از زحمات و تلاشهای بی دریغ آقای مهندس ملک احمدی مدیر پر تلاش ورزش شهرستان مهدیشهر جایگاه ورزشی شهرستان مهدیشهر در استان را خوب توصیف نمود و گفت با توجه به ظرفیت جمعیتی شهرستان مهدیشهر جایگاه ورزشی مهدیشهر بسیار چشمگیر می باشد و توانسته است در کشور و حتی در مسابقات بین المللی مقامهای بالایی را کسب نماید . امام جمعه مهدیشهر از رشته هایی مانند فوتبال ، هاکی ، کاراته و کشتی به عنوان هیات بسیار موفق در شهرستان مهدیشهر نام بردند و از تلاش کلیه ی روسای هیات های ورزشی تشکر و قدردانی نمود .

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.