1111


تاریخ : 29 آبان 1396
کد خبر: 8237


امام جمعه مهدیشهر: مدیران کشوری با مدیریت جهادی مشکلات زلزله زدگان را رفع کنند

 

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه همه وظیفه داریم به زلزله زدگان غرب کشور کمک کنیم، گفت: مدیران کشور با مدیریت جهادی، هر چه سریعتر مشکلات زلزله زدگان را برطرف کنند.

حضرت حجت الاسلام  والمسلمین محمد بارانی در خطبه های (26 آبانماه 96 ) نماز جمعه مهدیشهر با تسلیت عزاداری روزهای پایانی ماه صفر، اظهار کرد:  در دو ماه عزاداری محرم و صفر هیئت های مذهبی و خادمین حسینی برای عزاداری سید و سالار شهیدان سنگ تمام گذاشتند. وی به زلزله ویران کننده غرب کشور که هموطنان زیادی در زیر آوار ماندند، اشاره کرد و افزود: جان باختن عزیزان در این زلزله و مجروح و بی خانمان شدن عده زیادی از هموطنان ما داغ بزرگی بود که امیدوارم مشکلات بازماندگان هر چه سریع تر رفع شود. امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه همه وظیفه داریم به زلزله زدگان که در سرما به سر می برند و مشکل خوراک و تغذیه دارند، کمک برسانیم، تصریح کرد: مدیران کشور باید با مدیریت جهادی مشکلات زلزله زدگان را هر چه سریعتر برطرف کنند. بارانی با اشاره به اینکه سپاه استان سمنان خدمت رسانی به ۵ روستای زلزله زده را بر عهده گرفته است، اضافه کرد: هر کجا بسیج وارد شد، با کار جهادی کارها را پیش برده است. وی همچنین به تحولات منطقه و شکست داعش در سوریه و عراق اشاره کرد و گفت : با شکست داعش، توطئه جدیدی را خواستند رقم بزنند و سعد حریری نخست وزیر لبنان را در خاک عربستان سعودی مجبور به استعفا کردند تا نا آرامی در لبنان به وجود آید. امام جمعه مهدیشهر ادامه داد: با هوشیاری سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان این توطئه دشمنان ناکام ماند و توطئه به خود سعودی ها برگشت. بارانی در بخش دیگری از خطبه ها، از زائران پیاده روی اربعین که در خلق حماسه ای بزرگ و پرشکوه نقش آفرینی کردند و همچنین از زحمات خادمان موکب اسکان و تغذیه امام زمان (عج) و همچنین مردم عراق که در پذیرایی از زائران حسینی سنگ تمام گذاشتند، تشکر و قدردانی کرد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.