بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه موقت مهدیشهر: برای حفظ بیت المقدس حاضریم جان خود را فدا کنیم/ مردم فلسطین انتفاضه جدیدی را آغاز کنند

امام جمعه موقت مهدیشهر گفت: همانگونه برای حفظ حریم ولایت در سوریه و عراق جنگیدیم، امروز نیز به اذن امام خامنه ای برای حفظ و حراست بیت المقدس حاضریم جان خود را فدا کنیم.

به گزارش خبرنگار نیزوا، حجت الاسلام علی سقائیان در خطبه های امروز نماز جمعه مهدیشهر که در حسینیه المهدی برگزار شد، اظهار کرد: آمریکا بعد از شکست خفت بار داعش در منطقه برای اینکه آبرویش نرود و قدرتش کم نشود، تصمیم گرفت بیت المقدس را به عنوان اسرائیل اعلام کند و سفارتش را به قدس انتقال دهد.

وی با بیان اینکه با این تصمیم آمریکا نه تنها بر قدرتش اضافه نشد بلکه خار بود و خارتر هم شد، اضافه کرد: این حرکت ترامپ مبنی بر اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل و جابجایی سفارت آمریکا را شدیدا محکوم می کنیم.

امام جمعه موقت مهدیشهر تصریح کرد: همانگونه برای حفظ حریم ولایت در سوریه و عراق جنگیدیم، امروز نیز به اذن امام خامنه ای برای حفظ و حراست بیت المقدس حاضریم جان خود را فدا کنیم.

سقائیان خواستار شروع انتفاضه جدید توسط مردم فلسطین شد و افزود: مردم فلسطین بدانند دشمن جز با زبان زور چیز دیگری نمی فهمد پس از آنها می خواهیم انتفاضه جدید خود را شروع کنند و بدانند همانگونه که طی 40 سال اخیر پشتیبان آنها بودیم، همچنان پشتیبانشان خواهیم بود تا اسرائیل و آمریکا را به خواری بکشانیم.

وی ادامه داد: از تمام مردم مسلمان و آزادی خواه جهان، سازمان ملل و سازمان حقوق بشر نیز می خواهیم در مقابل این زورگویی استکبار جهانی موضع عملی اتخاذ کنند و مردم فلسطین را از شر استکبار جاه طلب نجات دهند.

امام جمعه موقت مهدیشهر همچنین به سرنوشت ظالمان و حاکمان دیکتاتوری مثل عبدالله صالح که فرعونیان زمان هستند، اشاره کرد و گفت: اینها بدبخت و به ذلت کشیده هستند که عاقبت آنها این می شود که به درک واصل می شوند.

سقائیان روحیه استکباری، مال اندوزی، قدرت طلبی، تفرقه افکنی، عصیان گری، اتهام زنی و اسراف را از ویژگی های حاکمان ظالم دانست که همانند فرعون عمل می کنند.

وی خاطر نشان کرد: همین روحیه استکباری و تکبر این ظالمان باعث شد که نتوانند راه حق را تشخیص دهند و در جنگی که در سوریه ایجاد کردند 500 میلیارد دلار به این کشور صدمه زدند که ده ها سال طول می کشد تا جبران شود.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)