بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه موقت مهدیشهر: مشکلات کشور با جلوگیری از واردات حل می شود

 

امام جمعه موقت مهدیشهر گفت: اگر جلوی واردات گرفته شود بسیاری از مشکلات کشور حل می شود.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین  علی سقائیان در خطبه های نماز جمعه  ( 6 بهمن 96 ) مهدیشهر، بهمن را ماه پیروزی خون بر شمشیر بیان کرد و افزود: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون 200 هزار شهیدی که تا آن موقع جان خون را فدا کردند به پیروزی رسید.

وی اظهار کرد: با سرنگونی رژیم ستم شاهنشاهی، کار 124 هزار پیغمبر را انجام دادیم و ارزش و قوانین ضد الهی را زیر پایمان له کردیم و با ایستادگی امروز به قدرت رسیدیم.

امام جمعه موقت مهدیشهر با بیان اینکه ما به مردم مستضعف جهان فهماندیم تنها راه مبارزه با استکبار، ایستادگی است، اضافه کرد: مردم ایران با ایستادگی در برابر بالاترین قدرت ایستادند و امروز آمریکا را خار کردند.

سقائیان تصریح کرد: مرگ بر آمریکا را که از محالات بود امروزه جهانی و همگانی کردیم ولی متاسفانه امروز برخی انسان های جاهل مانند سعودی ها دنبال آمریکا هستند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به بحث برجام اشاره کرد و گفت: برجام کار بسیار مهمی بود هر چند که امام خامنه ای فرمودند بهتر از این می توانستیم عمل کنیم و به خواسته های خود برسیم، اما امروزه ترامپ آمده و می خواهد برجام را زیر پا بگذارد تا از ما امتیاز بگیرد.

امام جمعه موقت مهدیشهر ادامه داد: درخواست مردم این است که اگر طرف مقابل به برجام عمل نکرد و آن را نقض کرد ما هم مقابله به مثل کنیم و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند اگر آنها برجام را پاره کردند ما آن را آتش می زنیم.

سقائیان با بیان اینکه برخی ها آمریکا را بزک می کنند و می گویند اگر ما به اینجا رسیدیم لطف آمریکا به ما بوده است، اظهار کرد: مسئولین حواسشان باشد خود را ممنون غرب ندانند.

وی با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات جامعه نباید نگاه به غرب و بیرون داشته باشیم، افزود: اگر مسئولین جلوی واردات را بگیرند، بسیاری از مشکلات کشور حل می شود.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)