بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر :مشکل شهرک صنفی مهدیشهر حل شود

امام‌جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه مدیران نهادهای اجرایی باید در قبال مسئولیت خود از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند، گفت:مسئولان خدمت‌رسانی به مردم را در اولویت قرار دهند.

حضرت حجت‌الاسلام  والمسلمین محمد بارانی در مراسم افتتاح هم‌زمان ۵۰ طرح عمرانی و اقتصادی مهدی‌شهر که ظهر شنبه با حضور استاندار سمنان برگزار شد، ضمن بیان اینکه مسئولان استان باید خدمت‌رسانی به مردم را در اولویت قرار دهند، ابراز داشت: خدمت‌رسانی به مردم راه معرفت الهی است لذا مسئولان با گره‌گشایی باعث گشوده شدن در رحمت خداوند می‌شوند.

وی بابیان اینکه مدارا با مردم در گفتار و رفتار باعث حل شدن مشکلات آن‌ها می‌شود، افزود: ۳۹ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند ایران می‌گذرد لذا باید مردمی که طی این چهار دهه در همه عرصه‌ها حضور داشتند همواره موردتکریم قرار گیرند و مشکلات آن‌ها برطرف شود.

امام‌جمعه مهدی‌شهر بابیان اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا به بار نشست، ابراز داشت: اگر امروز علیرغم مشکلات اقتصادی، انواع تحریم و جنگ هشت‌ساله در عرصه نظامی، پزشکی و دانش هسته‌ای و علمی توانستیم به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کنیم، به برکت انقلاب اسلامی است.

بارانی بابیان اینکه امام راحل با انسان‌سازی، افراد بزرگی را تربیت و به جامعه معرفی کرد، بیان داشت: آوازه‌های انقلاب ایران به‌گونه‌ای است که کشورهای عربی از آن برای رسیدن به پیام آزادی الگوبرداری می‌کنند و اگر امروز دنیا ترامپ را وحشی می‌داند و ابهت آمریکا در جهان شکسته است به برکت اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است.

وی بابیان اینکه عکس امام راحل و رهبر معظم انقلاب را در جشن‌های کشور عراق اهدا می‌کنند، افزود: امروز ایران اسلامی در جهان اسلام اثرگذار است لذا باید دانست که امنیت موجود در منطقه را مدیون انقلاب اسلامی هستیم و باید شناخت این نعمت ارزشمند را به فرزندانمان آموزش دهیم.

امام جمعه مهدیشهر هم به اولین اقدامات و فعالیت های شهرستان مهدیشهر در استان اشاره و اظهار کرد: استاندار اسبق سمنان می گفت نگین انگشتری استان باید شهرستان مهدیشهر باشد.

حجت الاسلام محمد بارانی با اشاره به ویژگی های عشایر ایل سنگسری که خاستگاه آنان مهدیشهر است، گفت: در گذشته عشایر سنگسری یک میلیون و 600 هزار راس دام داشتند که امروزه به کمتر از یک میلیون راس دام رسیده است که توجه بیشتر به مشکلات عشایر را می طلبد.

وی از استاندار سمنان خواست تا مشکلی که برای شهرک صنفی خلیج فارس مهدیشهر به وجود آمده را با درایت حل و فصل نماید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)