1111


تاریخ : 14 فروردین 1397
کد خبر: 8439


امام جمعه مهدی‌شهر: نظام جمهوری اسلامی ایران بر دل دشمنان هراس انداخته است

 

امام جمعه مهدی‌شهر گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار برابر استکبار جهانی ایستاده و بر دل دشمنان هراس انداخته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر در روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران از مهم‌ترین رخدادهای تاریخ ایران است.

وی ادامه داد: آرزوی همه شهدا از سال 1342 تا فروردین 1358 برقراری نظامی اسلامی در کشور بود و مردم با اکثریت قاطع به جمهوری اسلامی رأی دادند و آری گفتند و مهم‌ترین نکته تاریخی برای انقلاب اسلامی است که امام خمینی (ره) هم فرمودند «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد» بود.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه جمهوریت و اسلامیت دو نگین ارزشی در انگشتری نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: سرنوشت کشور در دست مردم است و در تصمیم‌گیری‌های کلان، نگاه مردم اهمیت دارد.

بارانی با تأکید بر اینکه مردم سال‌هاست که خودجوش برابر شیطنت‌های استکبار جهانی پا پس نکشیدند و از نظام جمهوری اسلامی حمایت کردند، اضافه کرد: مردم پشتیبان مقام معظم رهبری بودند و دشمنان ایران اسلامی را در اجرای توطئه‌های مختلف عقب راندند.

وی با بیان اینکه ساختار نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص) شکل گرفته است، تصریح کرد: نظام اسلامی با نظام‌های دنیا کاملاً متفاوت بوده و با برچسب واقعی مردم‌سالاری دینی به دنیا شناخته شده است.

بارانی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران نه‌تنها در ایران بلکه در دنیا سروصدا کرد، اضافه کرد: صدور انقلاب اسلامی ایران که از آمال و آرزوهای امام خمینی (ره) بود، با رهبری عالمانه مقام معظم رهبری در ریل صادر شدن هدایت شده و نور بیداری اسلامی را در جهان منتشر کرده است.

امام جمعه مهدی‌شهر با تأکید بر اینکه استقلال و آزادی از پیامدهای بسیار مثبت نظام جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با اقتدار برابر استکبار جهانی ایستاده و بر دل دشمنان هراس انداخته است.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.