بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر : مردم منتظر اعدام خلال گران اقتصادی هستند.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی امام جمعه مهدیشهر در خطبه های ( 22 تیر ماه 1397 )  نماز جمعه با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، گفت: دختر از جایگاه خاصی برخوردار است که در برخی روایات آمده والدین اول به دختر توجه کنند و بعد به پسر و فضای خانواده را فضای صمیمیت و محبت برای دختر قرار دهند تا وقتی دختر وارد جامعه می شود کنبود محبت نداشته باشد و جذب جنس مخالف نشود.

وی تصریح کرد: دختران نیز باید بدانند تمام تلاش دشمن این است که سبک زندگی دختران ایرانی را غربی کنند که دختران باید هوشیار باشند و با حفظ حجاب اسلامی به سبک زندگی غربی نه بگویند.

امام جمعه مهدیشهر در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به بسته پیشنهادی اروپایی ها در برجام، که رئیس جمهور کشورمان آن را مایوس کننده دانستند، اظهار کرد: اروپایی ها و آمریکایی ها همیشه بسته هایی عرضه می کنند که اولا هیچ تضمینی برای تعهداتشان وجود ندارد و دوم اینکه در بسته هایشان وقت کشی می کنند.

بارانی ادامه داد: اروپایی ها می خواهند فرصت را از جمهوری اسلامی ایران بگیرند و می گویند تا پاییز به ما فرصت دهید، این به خاطر ان است که منتظرند اعمال فشارها و تحریم ها از سوی آمریکایی ها برای ما شکل بگیرد تا آنها فرصت چانه زنی بیشتری داشته باشند و امتیاز بیشتری بگیرند.

وی بیان کرد: همانگونه که امام خامنه ای وضعیت آینده برجام را مدام یادآوری کردند، وظیفه ما این است که مشکلات کشور را به برجام مرتبط نکنیم و با تکیه بر ظرفیت و توان داخلی مشکلاتمان را حل نماییم و به نسخه های غربی ها اعتمادی نکنیم.

امام جمعه مهدیشهر همچنین به اوضاع جنگ اقتصادی ای که دشمن برای ما به راه انداخته اشاره کرد و افزود: آمریکا اتاق جنگ خود را از وزارت دفاع به وزارت خزانه داری برده است که دولت ما نیز باید اتاق ستاد مقابله با جنگ اقتصادی دشمن را شکل دهد و مانند جنگ هدایت مسائل اقتصادی کلان کشور را عهده دار شوند. باید اخلال گران اقتصادی اعدام شوند و مردم نیز همچنان منتظراین امر هستند.

بارانی در بخش دیگری از خطبه ها با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب و برق در کشور، گفت: متاسفانه در کشور اسلامی 3 برابر دنیا مصرف آب و برق داریم که باید برق های اضافه را خاموش کنیم تا کمتر شاهد قطعی های برق باشیم.

 

️ دفتر امام جمعه مهدی‌شهر▪️

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)