1111


تاریخ : 30 تیر 1397
کد خبر: 8670


امام جمعه مهدیشهر : قدرت جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را به استیصال در آورده است

 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی در خطبه های نماز جمعه مورخ ۲۹ تیر ۹۷ مهدیشهر جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران را از روی استیصال و خاری آنها دانست و گفت: چندین سال قبل کارشناسان امریکا به این باور رسیدند که امپراطوری آمریکا رو به زوال است و اگر دیر بجنبند دیگر چیزی از قدرت این کشور باقی نمی ماند و چین و هند و ایران قدرت های منطقه و جهان خواهند شد.

وی افزود: بنابراین آمریکایی ها سندی طراحی کردند تا در خاورمیانه نفوذ کنند و با جنگ و آشوب این قدرت ها را از میان بردارند که یکی از گام های این سند ساقط کردن ایران بود که موفق نشدند.

امام جمعه مهدیشهر اظهار کرد: طبق اظهارات ترامپ، آنها 7 تریلون دلار در منطقه خاورمیانه هزینه کردند که موفق شدند در سقوط حاکمان منطقه در خاورمیانه پیروز شوند اما در ملت سازی شکست خوردند چرا که وقتی صدام را سرنگون کردند، ملت عراق با ایران هم پیمان شد، وقتی طالبان را شکست دادند ملت افغانستان با ایران شد وقتی وارد سوریه شدند ملت سوریه با ایران شدند. در حقیقت ایران بلوک جدیدی از مقاومت را ایجاد کرد.

بارانی ادامه داد: نفوذ و قدرت ایران در منطقه چنان است که امروز در لبنان و در منطقه الحریری که وابسته به عربستان سعودی است حزب الله لبنان رای می آورد. امروز حشدالشعبی عراق در مرز اسرائیل مستقر شده و آماده برای ورود به خاک اسرائیل است به گونه ای که نتانیاهو و اسرائیلی ها از ترس حمله آنها خواب خوش ندارند.

وی تاکید کرد: امروز در منطقه یمن که 28 میلیون نفر جمعیت دارد، 6 میلیون نفر آنها از جبهه مقاومت انصارالله هستند که مسلح و آماده دفاع و شهادت می باشند. نیروهای آماده ای که دست حزب الله را هم در دفاع و شهادت طلبی از پشت بسته اند. تمامی اینها نشان از قدرت و نفوذ ایران در منطقه را می رساند.

امام جمعه مهدیشهر بیان کرد: در حقیقت این قدرت جمهوری اسلامی ایران، آمریکا را به استیصال در آورده و به هر دری می زنند تا عامل اقتدار در منطقه را از بین ببرند اما کور خوانده اند و با عنایات خداوند از بحران هایی که برای ما به وجود می آورند، نجات خواهیم یافت.

️ دفتر امام جمعه مهدی‌شهر▪️

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.