1111


تاریخ : 10 مرداد 1397
کد خبر: 8681


امام جمعه مهدیشهر : ایران اسلامی با تبعیت از امام خامنه ای مقتدر و سربلند است

 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی در خطبه های (۵ مرداد) نماز جمعه مهدیشهر، با قدردانی از موضع گیری صریح رئیس جمهور در خصوص آمریکا، گفت: مواضع روحانی از آنجا مهم است که آمریکایی ها به دنبال دو قطبی سازی، قطب سازش و قطب مقاومت در ایران بودند اما رئیس جمهور با مواضع اخیر خود نشان داد که ایران یک قطبی است و همه پشت سر رهبرشان هستند و محکم خواهند ایستاد و سیلی محکم دیگری به ترامپ قمارباز خواهند زد.

خطیب جمعه مهدیشهر با اشاره به واکنش ترامپ به مواضع روحانی علیه آنها، اظهار کرد: بعد از مواضع رئیس جمهور کشورمان، شاهد سخنان عصبی ترامپ بودیم که تهدیدات جدیدی علیه ما بیان کردند که این تهدیدات را دیروز سردار سلیمانی در مراسم یادواره شهدای همدان پاسخ دادند و گفتند ایران اسلامی و سپاه قدس در برابر هر گونه تهدیدات آماده است تا بار دیگر پوزه آمریکا به خاک مالیده شود.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی امروز مقتدر و سربلند است است و با تبعیت از امام خامنه ای وحدت و انسجام دارد و ان شالله روز به روز بیشتر شاهد این وحدت خواهیم بود.

امام جمعه مهدیشهر در بخش دیگری از خطبه های خود، با گرامیداشتن سالگرد اقامه اولین نماز جمعه کشور در 5 مردادماه سال 58 به امامت آیت الله طالقانی، بیان کرد: 39 سال از اقامه اولین نماز جمعه می گذرد و در این سالها هزاران نماز جمعه در سراسر کشور برپا شده است که هر هفته از طریق همین تریبون نماز جمعه مباحث مختلف نظام تبیین و برنامه الگوسازی شهدا پیاده می شود.

بارانی همچنین از شرکت کنندگان در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه، حجت الاسلام سقاییان امام جمعه موقت مهدیشهر و دست اندرکاران و اعضای ستاد نماز جمعه مهدیشهر صمیمانه تشکر کرد.

 

️ دفتر امام جمعه مهدی‌شهر▪️

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.