1111


تاریخ : 9 مهر 1397
کد خبر: 8766


امام جمعه مهدی‌شهر: حمله موشکی به تروریست‌ها نشانه اقتدار کشور است/ امنیت ایران مدیون پیشرفت حوزه موشکی است

 

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه اصابت موشک به محل استقرار تروریست‌ها نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران است، گفت: امروز امنیت کشورمان را مدیون پیشرفت در حوزه موشکی می‌دانیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر در واکنش به حمله تروریستی در اهواز و حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها، اظهار کرد: آمریکا تروریست‌های بین‌المللی را در جهان شکل داده است.

وی تصریح کرد: به گفته کلینتون آمریکا داعش را به وجود آورده و از سر شکستی که در منطقه به خاطر نفوذ و اقتدار جمهوری اسلامی ایران خورده‌ است و به خاطر اقتدار روزافزون کشورمان، دست به انجام عملیات‌های کور می‌زند.

امام جمعه مهدی‌شهر با تأکید بر اینکه حادثه تروریستی اهواز از عملیات‌های کور ضدایرانی استکبار جهانی است، اضافه کرد: دشمنان به خاطر شکست‌های خود در منطقه این عملیات‌ها را انجام می‌دهند.

بارانی تأکید کرد: سه، چهار نفر اسلحه به دست مردم بی‌گناه را به شهادت می‌رسانند که این نشانه قدرتمندی نیست؛ بلکه به خاری دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران برمی‌گردد.

وی با اشاره به اینکه عزیزان ما در نیروهای مسلح اعلام کردند که رد پای این تروریست‌ها را خواهند گرفت، افزود: نیروهای مسلح ما ثابت کرده‌اند که تروریست‌ها را در هرکجای عالم که باشند نابود خواهند کرد؛ تا الآن هم همین‌طور بوده است.

امام جمعه مهدی‌شهر تصریح کرد: انجام عملیات‌های مختلف و اصابت موشک به محل استقرار تروریست‌ها نشانه اقتدار جمهوری اسلامی در حوزه موشکی است.

بارانی با تأکید بر اینکه برای خیلی‌ها در گذشته و حال علامت سؤال باشد که ما سلاح موشکی را برای چه می‌خواهیم، اضافه کرد: اگر به خواسته آمریکایی‌ها تن در بدهیم چه خواهد شد؟؛ اگر واقعاً این سلاح‌ موشکی را نداشتیم، هرلحظه در ایران اسلامی شاهد این جنگ‌ها، خونریزی‌ها و ناامنی‌ها بودیم.

وی با بیان اینکه امروز امنیت کشورمان را مدیون پیشرفت در حوزه موشکی می‌دانیم، اضافه کرد: با این اقتدار دفاعی و موشکی دشمنان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران جرأت پیدا نمی‌کنند، به سمت این کشور حمله‌ور شوند.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه عاملان این عملیات کور هم به هلاکت رسیده‌اند، اظهار کرد: این نشانه اقتدار نظام جمهوری اسلامی است که هرکجا تروریست‌ها باشند، آنها را نابود می‌کند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.