بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر : ظلم ها و تبعیضهایی که در این سالها بر مهدیشهر شده می بایست رنج نامه ای نوشت.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر در جلسه مشترک کمیته برنامه ریزی و توسعه استان و ستاد اقتصاد مقاومتی استان سمنان که با حضور دکتر چاوشی استاندار سمنان در فرمانداری مهدیشهر برگزار گردید گفت: جناب آقای استاندار :  ظلم ها و تبعیضهایی که دراین سالها بر مهدیشهر شده می بایست رنج نامه ای نوشت.

بنده در اولین خطبه نماز جمعه مهدیشهر که در 18 سال  قبل قرائت کردم گفتم که ظرفیت کتابخانه مهدیشهر به منزله یک کتابخانه روستائیست اما بعد از 18 سال مهدیشهر یک کتابخانه در شان این مردم ندارد و هنوز تکمیل نشده است . اما در 15 کیلومتری این شهر کتابخانه زیادی احداث می شود اما ما اندر خم یک کوچه ایم.

هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.

امام جمعه مهدیشهر همچنین در خصوص پرونده قطور شهرک صنفی مهدیشهر که حدود چند سال است رها گشته و اقدام مثبتی صورت نگرفته و تعداد زیادی از صاحبان صنوف را سرگردان کرده از استاندار خواست به این رنجها و تبعیضات پایان داده و دستورات سریع را برای رفع مشکلات  مردم صادر فرمایند .

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)