بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه موقت مهدیشهر : بیانات امام خامنه ای همیشه راهگشاست که اگر گوش شنوایی باشد مشکلات کشور حل می شود.

حضرت حجت الاسلام علی سقائیان امام جمعه موقت مهدیشهر در خطبه های (20 مهر 97 )  نماز جمعه، با بیان اینکه همایش اربعین حسینی بزرگترین اجتماع جهان می باشد، گفت: همه در این راهپیمایی عظیم اربعین شرکت کنند.

وی با اشاره به فعالیت موکب های تغذیه، اسکان، چای، نانوایی و کیک پزی شهرستان مهدیشهر در کربلا در ایام اربعین، اظهار کرد: کمک های مردم به موکب های اربعین ماندگار خواهد شد.

امام جمعه موقت مهدیشهر همچنین به اشاره به بیانات امام خامنه ای در حضور سران سه قوه کشور، بیان کرد: بیانات امام خامنه ای همیشه راهگشاست که اگر گوش شنوایی باشد مشکلات کشور حل می شود.

سقائیان با بیان اینکه امام خامنه ای فرمودند، تامین نیازهای مردم کار بسیار مهمی است و تصمیم و کار جهادی می خواهد، افزود: باید مثل اوایل انقلاب کار کرد که هیچ تجربه ای نداشتند ولی کار جهادی می کردند.

وی با تاکید بر اینکه همانگونه که امام خامنه ای فرمودند گرانی مردم را دچار تنگنا کرده و این در شان کشور شیعه امیرالمومنین نیست، ادامه داد: ما از نظر امکانات و منابع در دنیا پنجم هستیم ولی از نظر استفاده از این منابع صدمین هستیم که این بی عرضگی مسئولین را می رساند.

امام جمعه موقت مهدیشهر تصریح کرد: در کشور ما نخبگان بسیاری هستند ولی از آنان استفاده نمی شود و آنها را وارد میدان نمی کنند که رهبری خواستند از نخبگان استفاده شود.

سقائیان اضافه کرد: در تحریم های ظالمانه آمریکا هم امام خامنه ای خواستند که مسئولین خردمندانه وارد شوند و مشکلات مردم را رفع و دشمن را از تحریم ها ناامید کنند.

وی افزود: به گفته امام خامنه ای ما بن بستی در کشور نداریم و با کمک مردم و مسئولین و ظرفیت های داخلی و جوانانمان و با همت و اراده قوی از تمامی سختی ها می توانیم عبور کنیم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)