بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه مهدیشهر : دولت و راه و شهرسازی به تکمیل بیمارستان مهدی‌شهر توجه کنند

پیگیری سوژه مردم: سرنوشت بیمارستان نیمه‌تمام مهدی‌شهر
فارس من| دولت و راه و شهرسازی به تکمیل بیمارستان مهدی‌شهر توجه کنند

 امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه مهدی‌شهر در فهرست شهرهای کمترتوسعه‌یافته کشور قرار دارد، گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی به تکمیل بیمارستان مهدی‌شهر توجه کنند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از مهدی‌شهر، بیمارستان 85 تختخوابی مهدی‌شهر که استارت آن به گفته مسؤولان، در سال 1380 زده شد و قرار بود در قالب یکی از پروژه‌های «مهر ماندگار» در دولت دهم عملیاتی شود، همچنان نیمه‌تمام مانده است.

مردم مهدی‌شهر که از تأخیر در احداث پروژه بیمارستان مهدی‌شهر گلایه‌مند هستند، با بیان انتقادهایشان در سامانه «فارس من» که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، با سوژه «بیمارستان نیمه‌تمام 85 تخت‌خوابی مهدی‌شهر» از مسؤولان خواستند تا فکری برای این طرح مهم عمرانی در شهرستان شمالی استان سمنان کنند.

این سوژه یک‌بار در سی‌ام آبان‌ماه امسال با تیتر «مدارا با بیمارستان 50 ساله/ این طلسم بعد از 17 سال می‌شکند؟» پیگیری شد و بار دیگر امروز به پیگیری آن پرداخته‌ایم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد بارانی، امام جمعه مهدی‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر با اشاره به سفر رئیس‌جمهوری به استان سمنان اظهار کرد: مردم مطالبات مختلفی از رئیس‌جمهوری در حوزه‌هایی مثل اشتغال جوانان و به‌ویژه رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی دارند که سختی‌های زیادی برای مردم ایجاد کرده است.

بارانی تأکید کرد: مهدی‌شهر در فهرست شهرهای کمتر توسعه‌یافته کشور قرار دارد و رئیس‌جمهوری باید نگاه ویژه به خدمات‌رسانی در ابعاد مختلف در شهرهای کمتربرخوردار داشته باشد.

امام جمعه مهدی‌شهر با اشاره به اینکه مهدی‌شهر به‌ویژه به لحاظ جغرافیایی ظرفیت‌های خوبی دارد، اضافه کرد: دولت باید نسبت به این ظرفیت‌ها نگاه خاص و ویژه‌ای داشته باشد.

بارانی با بیان اینکه مهدی‌شهر در حوزه دام‌پروری هم ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد، تصریح کرد: عشایر محور مهمی در تولید دام در کشور هستند که متأسفانه از مشکلات مختلف رنج می‌برند و باید از سوی دولت مورد حمایت‌های ویژه‌ای قرار گیرند.

امام جمعه مهدی‌شهر با تأکید بر اینکه پروژه‌های نیمه‌تمام در شهرستان مهدی‌شهر وجود دارد، اضافه کرد: ازجمله این پروژه‌ها، می‌توان به بیمارستان مهدی‌شهر اشاره کرد؛ دولت و وزارت راه و شهرسازی نگاه ویژه به تکمیل و افتتاح این پروژه داشته باشند تا مردم از این پروژه نهایت استفاده را ببرند.

بارانی با اشاره به اینکه مطالبات مردمی به‌حق است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع تأکید ویژه‌ای دارند که مسؤولان هر چه سریع‌تر گره از مشکلات مردم باز کنند.

امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه گرانی فشار زیادی بر مردم وارد آورده است، اضافه کرد: دولت با نظارت‌های بیشتر از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط توجه ویژه‌ای نسبت به این قضیه داشته باشد و آن را در دستور کار قرار دهد.

بارانی با تأکید بر اینکه اشتغال جوانان ازجمله مطالبات عمومی مردم است، اظهار کرد: دولت تلاش بیشتری در رفع معضل بیکاری جوانان داشته باشد و به آن رسیدگی کند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)