1111


تاریخ : 24 آذر 1397
کد خبر: 8841


علی رغم تبلیغات دشمن در جنگ نرم رویش های خوبی در انقلاب اسلامی داشتیم که این رویش ها از معجزات انقلاب اسلامی هستند.

 

حضرت حجت الاسلام محمد بارانی در خطبه های امروز(23 آذر 97 )  نماز جمعه مهدیشهر با اشاره به بیانات امام خامنه ای در خصوص ریزش ها و رویش های انقلاب در دیدار با خانواده های معظم شهدا، گفت: علی رغم تبلیغات دشمن در جنگ نرم رویش های خوبی در انقلاب اسلامی داشتیم که این رویش ها از معجزات انقلاب اسلامی هستند.

وی پیشرفت های علمی در عرصه های مختلف فناوری نانو، زیست فناوری و تجهیزات نظامی را از رویش های علمی انقلاب دانست و ادامه داد: قبل از انقلاب هیچ دستاورد علمی نداشتیم ولی الان در رتبه 16 کشور قرار داریم و اگر با این شتاب جلو برویم به زودی جزو 4 کشور برتر علمی جهان خواهیم شد.

امام جمعه مهدیشهر  به ریزش های انقلاب نیز اشاره کرد و افزود: در 40 سال انقلاب ریزش هایی نیز داشتیم که خواص دنیا گرا و اشرافی زده که خیانت کردند و کسانی که فریب حمایت دشمن را خوردند از جمله این ریزش ها می باشند.

بارانی عدم تبعیت از ولایت فقیه را موجب این ریزش ها دانست و تصریح کرد: در فتنه 88 برای این ریزش هایی ایجاد شد که عده ای فریب دشمن را خوردند و دشمن آنها را شکار کرد.

وی در بخش دیگری از خطبه ها با گرامیداشتن 27 آذر شهادت دکتر مفتح و  روز وحدت حوزه و دانشگاه، بیان کرد: امام راحل بر وحدت حوزه و دانشگاه بسیار تاکید داشتند چرا که این دو مجموعه دو بالی هستند که نیازها معنوی و مادی جامعه را تامین می کنند.

امام جمعه مهدیشهر همچنین با اشاره به 10 ربیع الثانی سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار کرد: ثواب زیارت حضرت معصومه(س) چنان است هر که قبر مطعر حضرت را در قم زیارت کند بهشت بر او واجب می شود

.

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.