1111


تاریخ : 21 دی 1397
کد خبر: 8866


امام جمعه مهدیشهرخطاب به نمایندگان مجلس : نمایندگان حساسیت بیشتری در نقد و اصلاح بودجه داشته باشند و معیشت مردم را مدنظر قرار دهند.

 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی در خطبه های نماز جمعه مهدیشهر( 21 دیماه 97 ) با تبریک ولادت حضرت زینب کبری و گرامیداشتن روز پرستار، گفت: حضرت زینب (س) اسوه صبر و مقاومت می باشند. وی با اشاره به بیانات امام خامنه ای در جمع مردم قم، اظهار کرد: مقام معظم رهبری عدم اعتماد به آمریکا را گوشزد کردند که نه قول و نه امضا و نه تهدیدشان هیچ کدامشان اعتبار ندارد.

امام جمعه شهرستان  مهدیشهر ادامه داد: نکته دیگری که رهبر ی معظم انقلاب مطرح کردند اشتباه محاسباتی آمریکاست. خیلی ها فکر می کنند آمریکا رو قوی ای دارد و هر محاسباتی داشته باشد درست است ولی این تفکر اشتباه و آمریکا هر محاسباتی در ایران داشته نادرست از آب در آمده و به نتیجه نرسیده است. بارانی اضافه کرد: لزوم رسیدگی به معیشت مردم از دیگر نکاتی بود که امام خامنه ای به آن اشاره داشتند که با توجه به اینکه مردم امروز در زیر فشار گرانی ها زندگی سختی دارند مقام معظم رهبری خواستار این شدند که گرایش به اشرافی گری کنار گذاشته شود و همرنگ مردم زندگی کنند. وی حضور در صحنه های انقلاب را از دیگر بیانات مهم مقام معظم رهبری مطرح کرد و افزود: دشمن پای کار است و در فضای مجازی دارد کار میکند و مردم باید در همین فضای مجازی تو دهنی به دشمنان بزند. امام جمعه مهدیشهر در بخش دیگری از خطبه های خود با بیان اینکه مجلس در بررسی بودجه سال 98 قرار دارد، گفت: بودجه مسئله مهمی برای کشور است و اثرات مهمی در زندگی روزمره مردم دارد بنابراین نمایندگان حساسیت بیشتری در نقد و اصلاح بودجه داشته باشند و معیشت مردم را مدنظر قرار دهند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.