بسم الله الرحمن الرحیم -- اللّـهُـمَّ کُـنْ لِـوَلِـیِّـکَ الْـحُـجَّـةِ بْـنِ الْـحَـسَـنِ صَـلَواتُـکَ عَـلَـیْـهِ وَ عَـلى آبائِهِ فی هـذِهِ السّـاعَـةِ وَ فی کُـلِّ سـاعَـةٍ وَ لِـیّـاً وَ حـافِـظاً وَ قائِدا ‏وَ ناصِـراً وَ دَلیلاً وَ عَـیْـناً حَـتّى تُـسْـکِـنَـهُ أَرْضَـک َطَـوْعـاً وَ تُـمَـتِّـعَـهُ فیها طَویلاً

امام جمعه درجزین مطرح کرد اقتصاد مقاومتی؛ تنها راه‌حل مشکلات کشور/ دولت با نگاه به درون تولید ملی را رونق دهد

امام جمعه درجزین با بیان اینکه تنها راه نجات ملت از شرایط و مشکلات اقتصادی حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است، گفت: دولت با نگاه به درون می‌تواند تولید ملی را رونق دهد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا رحیمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در درجزین در واکنش نسبت به وضع معیشتی مردم، اظهار کرد: شرایط معیشتی مردم سخت شده‌ و گرانی هم این وضع را سخت‌تر کرده است.

امام جمعه درجزین با اشاره به اینکه تحریم‌ها بر افزایش مشکلات اقتصادی کشور بی‌تأثیر نیست، تصریح کرد: وضع بازار و سفره مردم گواه وضع اقتصاد کشور است و این شرایط خوب نیست و مقام معظم رهبری نیز نسبت به این وضع واکنش نشان داده‌اند.

رحیمی‌زاده با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت در زمینه رفع مشکلات جهادی عمل نکرده است، اضافه کرد: آنها برای رفع مشکلات داخلی نگاهشان به بیرون بود و در این رابطه موفق نبودند.

وی با بیان اینکه با نگاه برون‌گرای مسؤولان در جهت رفع مشکلات داخلی، سفره مردم وضع خوبی پیدا نکرده است، تصریح کرد: متأسفانه با این نگاه، مشکلات بیشتر هم شد.

امام جمعه درجزین تنها راه نجات ملت از شرایط و مشکلات اقتصادی را حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی دانست و اضافه کرد: حفظ آبروی دولت در عمل به اقتصاد مقاومتی گره خورده و تنها راه‌حل مشکلات کشور است.

رحیمی‌زاده با اشاره به اینکه خیلی از کشورهای بزرگ از همین راه به موفقیت رسیده‌اند، تصریح کرد: تنها راه جبران اشتباهات گذشته دولت، عمل واقعی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه دولت در راستای رفع مشکلات اقتصادی کشور نگاه به ظرفیت‌های داخلی داشته باشد، تصریح کرد: دولت از توانمندی‌ها و منابع داخلی برای رفع مشکلات و بهبود شرایط اقتصادی کشور استفاده کند.

امام جمعه درجزین با تأکید بر اینکه دولت با نگاه به درون می‌تواند تولید ملی را رونق دهد، تصریح کرد: از طرفی هم دولت می‌تواند در زمینه اشتغال‌زایی و کاهش آمار بیکاری تحرکی ایجاد کند.

رحیمی‌زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم این نگاه در کشور اعمال شود تا در آینده شاهد رفع مشکلات و کمبودهای اقتصادی در کشور باشیم.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)