1111


تاریخ : 6 بهمن 1397
کد خبر: 8897


امام جمعه مهدیشهر: 40 سالگی انقلاب کارنامه ایستادگی‌ مردم در برابر دشمنان است

 

 امام‌ جمعه شهرستان مهدیشهر گفت: اکنون در 40 سالگی انقلاب، کارنامه این ملت بزرگ از ایستادگی در برابر دشمنان خود حکایت دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمد بارانی شامگاه جمعه در اجتماع عظیم یاران انقلاب در مسجد صاحب الزمان (عج) زیارت مهدیشهر افزود: در طول عمر انقلاب اسلامی، تجربه های سنگینی چون دفاع مقدس، مبارزه با گروه های تجزیه طلب و منافقان را پشت سر گذاشتیم و اکنون در بلوغ انقلاب اسلامی نیز با شرایط جنگ ‌اقتصادی و روانی دشمنان مواجه هستیم اما همواره در برابر توطئه های مستکبران جهان ایستادگی کرده و باز هم پایدار خواهیم‌ ماند.
وی گفت: قبل از انقلاب، نیروی نظامی و دفاعی ما از صهیونسیت ها و اسرائیل دفاع می کردد اما امروز به برکت انقلاب، مدافع حقوق مستضعفان و مظلومان ‌جهان است.
وی افزود:امروز نظام‌ جمهوری اسلامی توسط نیروهای متخصص و متعهد با ساخت موشک های بالستیک، زیردریایی های نظامی و پهبادها، در دوران طلایی اقتدار خود قرار دارد.
بارانی با بیان اینکه ‌مشکلاتی در کشور وجود دارد که‌ رهبر معظم انقلاب، مسئولان و مردم از آن رنج می برند، گفت: امروز اگر اشتباهی از دشمنان نظام جمهوری اسلامی و صهیونیست ها سر بزند، به برکت انقلاب و اقتدار نظامی کشور، آثاری از اسرائیل باقی نخواهد ماند.
امام جمعه مهدیشهر بر حضور همیشگی مردم این شهرستان در برهه های حساس نظام و حمایت از انقلاب اسلامی اشاره داشت و افزود: افق های روشن و پیروزی های چشمگیر در سایه رشد و تعالی انقلاب اسلامی پیش روی مردم ایران اسلامی است و امیدها برای نسل های سوم و چهارم انقلاب بسیار پررنگ خواهد شد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.