1111


تاریخ : 12 اسفند 1397
کد خبر: 8961


دیدار امام جمعه با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر

 

حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر عصر روز شنبه 11 اسفندماه با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین بارانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر ، بازسازی اماکن و معابر را از کارهای مفید شهرداری و شورای شهر عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه نفس انسان را فریب می دهد و دشمنی اش دائمی است افزود : مراقب نفس خودتان باشد که اختلاف بین اعضای شورا دشمنان را خوشحال و دوستان را ناراحت می کند.

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شورا همدلی است گفت: اگر همه ی مدیران دستگاه های اجرایی باهم همدل شوند توفیق خدمت بهتر نصیب ما خواهد شد.

حجت الاسلام بارانی خاطرنشان کرد : مصوبات سفر استاندار از طریق شورا پیگیری مستمر داشته باشد.

وی به اهمیت زیبایی فضای شهر مهدیشهر اشاره کرد و افزود : برای زیبایی بیشتر شهر باید سرمایه گذارهای خوب انتخاب و جذب شوند.

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه مهدیشهر شهر فرهیختگان است و باید بهتر دیده شود گفت : حضور اساتید و فرهیختگان مهدیشهری برای فرهنگ این شهر موثر خواهد بود و شورا باید تلاش کند اساتید دانشگاه ها و پزشکان مهدیشهری را جذب کند.

مهندس اصیل منش و اعضای شورای شهر نیز در پایان عملکرد و دیدگاه های خود را جهت پیشرفت و عمران و آبادانی شهر ارائه دادند .

 

 

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.