1111


تاریخ : 25 اسفند 1397
کد خبر: 8971


دیدار رییس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با امام جمعه مهدیشهر

 

احمد نورانی رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر باتفاق معاونین و کارکنان این اداره با حضرت حجه الاسلام والمسلمین بارانی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر احمد نورانی  رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر باتفاق معاونین و کارکنان این اداره به مناسبت 22 اسفندماه سالروز تشکیل بنیاد شهید به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام(ره) و روز شهدا با حضرت حجه الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار احمد نورانی رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر ضمن گرامیداشت یادو خاطره 230 شهید شهرستان مهدیشهر اظهارکرد: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از وظایف ذاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد که در این راه از هیچ خدمتی دریغ نخواهیم کرد.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر در رابطه با عملکرد یکساله بنیاد شهید در حوزه های اداری و مالی،تعاون و مسکن،مددکاری و مشاوره،بهداشت و درمان،فرهنگی،گلزارها و مراکز فرهنگی به ارائه گزارش پرداخت.

وی افزود : در شهرستان مهدیشهر 230 شهید داریم که از این تعداد 15شهید گمنام و 10شهید مدافع حرم هستند و بیش از 500 خانواده جانباز و آزاده تحت پوشش می باشند.

حجت الاسلام والمسلمین بارانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های رئیس و کارکنان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر تکریم و تجلیل از شهیدان را یک وظیفه دینی برشمرد و فرمود : عزت و استحکام و پایداری نظام مرهون خون پاک شهیدان است و صبر و استقامت خانواده های معظم شهداء قابل تقدیر و تشکر است.

وی خاطر نشان کرد:امروز خدمت به خانواده های شهداء و ایثارگران توفیق بزرگی است که نصیب خادمین شهداء در بنیاد شهید و امور ایثارگران شده و مطمئناً دعای خیر و رضایتمندی خانواده های معظم شهداء برای خادمین در بنیاد یک سرمایه عظیم و توشه آخروی خواهد بود و دیدار و سرکشی از خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگر را امری ضروری دانست.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.