1111


تاریخ : 21 فروردین 1398
کد خبر: 9012


دیدار و حمایت امام جمعه،فرماندار و مسئولین شهرستان مهدیشهر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

امام جمعه،فرماندار و مسئولین شهرستان مهدیشهر با پاسداران سپاه ناحیه مهدیشهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه مهدیشهر حضرت حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه،ارگی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مهدیشهر عصر روز سه شنبه 20فروردین ماه 1398 با پرسنل سپاه ناحیه مهدیشهر دیدار کردند .

این دیدار به منظور تبریک روز میلاد امام حسین(ع) و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر توطئه های استکبار جهانی صورت گرفت.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین بارانی ضمن عرض تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار آمریکا را به دلیل تروریست شماردن سپاه محکوم کرد.

وی با بیان اینکه تروریست را آمریکا به وجود آورده است گفت:سپاه چهره ی مقاومی در برابر استکبار است.

بارانی با اشاره به ضربه ی سختی که آمریکایی ها از سپاه خورده اند افزود :سپاه یک الگوی بزرگ برای حزب الله لبنان،مبارزان فلسطین و دیگر گروه های مبارز حزب الله می باشد.

ارگی فرماندار مهدیشهر با اشاره به اینکه تفاوت دیدگاه ها نباید سبب شادکردن دشمن شود گفت: اختلافات سلیقه ای ما نباید باعث شود که دشمن احساس تفرقه میان ملت ایران کند.

وی افزود : اشتباه ترامپ این است که فکر میکند سپاه و دولت و مجلس جدا از هم هستند.

فرماندار مهدیشهر خاطرنشان کرد : سپاه از ارکان اصلی نیروهای مسلح کشور است که حتی در بخش های سازندگی و فرهنگی نیز به خوبی درخشیده است.

سرهنگ پاسدار حسن ذوالفقاری ضمن عرض خوش آمد و تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه گفت: حضور شما عزیزان و لطف شما به مجموعه سپاه لطف به نظام و انقلاب است.

سرهنگ ذوالفقاری با بیان اینکه مجموعه سپاه وارث خون شهیدان است گفت : به برکت نظام و انقلاب راه و هدف سپاه در راستای انقلاب است.

وی افزود : از آمریکا انتظار بیشتر از این نیست و دشمنی آمریکا برعلیه اسلام و نظام و انقلاب است و سیاست طاغوت همیشه ایستادگی بر علیه حق بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهر با اشاره به اینکه تصمیم آمریکایی ها برخواسته از سیلی ای که از سپاه خورده اند بوده است خاطرنشان کرد: این حرکت احمقانه ی آمریکا باعث انسجام درونی بیشتر ملت ما شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.