1111


تاریخ : 24 فروردین 1398
کد خبر: 9016


راهپیمایی مردم مهدیشهر در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

نمازگزاران نماز جمعه مهدیشهر روز جمعه ۲۳ فروردین با راهپیمایی خود از مصلای نماز جمعه حسینیه المهدی مهدیشهر حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام داشته و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب اعلام داشتند

در پایان این مراسم فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان مهدیشهر ضمن تقدیر و تشکر از مردم همیشه در صحنه و امام جمعه و مسوولین شهرستان گفت : حضور شما عزیزان و لطف شما به مجموعه سپاه لطف به نظام و انقلاب است.

سرهنگ ذوالفقاری با بیان اینکه مجموعه سپاه وارث خون شهیدان است گفت : به برکت نظام و انقلاب راه و هدف سپاه در راستای انقلاب است.

وی افزود : از آمریکا انتظار بیشتر از این نیست و دشمنی آمریکا برعلیه اسلام و نظام و انقلاب است و سیاست طاغوت همیشه ایستادگی بر علیه حق بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهر با اشاره به اینکه تصمیم آمریکایی ها برخواسته از سیلی ای که از سپاه خورده اند بوده است خاطرنشان کرد: این حرکت احمقانه ی آمریکا باعث انسجام درونی بیشتر ملت ما شد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.