1111


تاریخ : 24 فروردین 1398
کد خبر: 9020


امام جمعه مهدیشهردر خطبه های نماز جمعه : تروریست جهان خود آمریکاست که هم تروریست است و هم تروریست پرور

 

حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی در خطبه های امروز نماز جمعه  ( 23 فروردین 98 ) َبا تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت:

جوانان سرمایه های بزرگ انقلاب اسلامی هستند که دارای سه ویژگی انرژی، امید و ابتکار می باشند که امام خامنه ای در بیانیه حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی در خطبه های امروز نماز جمعه با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: جوانان سرمایه های بزرگ انقلاب اسلامی هستند که دارای سه ویژگی انرژی، امید و ابتکار می باشند که امام خامنه ای در بیانیه گام دوم انقلاب به آن اشاره داشتند.

وی با محکوم کردن اقدام ترامپ در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اینکه آمریکا سراسیمه دچار این حماقت شد به خاطر این بود که در طی 40 سال گذشته 10 سیلی محکم از سپاه خورده است.

امام جمعه مهدیشهر افزود: سیلی اول را آمریکا در دفاع مقدس و قائله هایی که در کشور بعد از انقلاب به وجود آمد خورد که سپاه توانست جلوی آمریکا بایستد. سیلی دوم را نیز در اوج تحریم های علیه ایران خورد که سپاه وارد عرصه سازندگی شد و شاهکار های عظیمی خلق کرد.

بارانی بیان کرد: سیلی بعدی این بود که سپاه اجازه نداد سیاست ها و استراتژی های نفوذ آمریکا در منطقه خاورمیانه به هدف برسد و برعکس ایران توانست در خاورمیانه نفوذ پیدا کند. از طرفی هم وقتی آمریکا به دنبال فاصله بین مردم و مسئولین بود، در جریان بلایایی طبیعی مانند زلزله و سیل سپاه بدون هیچ چشمداشتی برای خدمت در بین مردم آسیب دیده حضور پیدا کرد و باز هم توطئه شکاف بین مردم و نهادهای نظامی و مسئولین خنثی شد.

وی گفت: با نفوذ سپاه در منطقه، آمریکا در بحث تجزیه جهان اسلام نیز  شکست خورد و سپاه با تامین امنیت در آب های خلیج فارس نیز امکان هر گونه تجاوز و حرکتی را از آمریکا گرفت. تسلط و اقتدار در حوزه هوا و فضا و موشک های دوربرد از سیلی های دیگری بود که ترامپ نتوانست تحمل کند.

امام جمعه مهدیشهر اظهار کرد: تروریست جهان خود آمریکاست که هم تروریست است و هم تروریست پرور و هم حامی تروریست هاست و یک رژیم کاملا جانی است که حمله به کشورهای مختلف و کشتارهای مردم بی گناه سند محکمی بر این امر است.

بارانی تصریح کرد: ترامپ حرکت احمقانه ای انجام داد و فکر می کرد می تواند سپاه را از بدنه انقلاب جدا کند و مردم را مقابل سپاه قرار دهد ولی برعکس شد و همه اقشار مختلف مردم با همگرایی از سپاه حمایت کردند و همه گفتند “ما هم یک پاسدار هستیم” و تعمیق وحدت ملی را به نمایش گذاشتند.

دفتر امام جمعه مهدیشهر

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.