1111


عملکرد

به منظور تسهیل روابط امام جمعه مهدیشهر با مردم غیور و قدر شناس مهدیشهر مسئولین و نهاد نماز جمعه در اجابت دستور حضرت امام (ره) مبنی بر لزوم تشکیل دفاتری توسط ائمه جمعه برای رسیدگی به امور مردم دفتر امام جمعه مهدیشهر در راستای همین اهداف در سال 1359 در مهدیشهر تشکیل و تاکنون به طور مستمر و همه روزه در خدمت شهروندان محترم مهدیشهر ی شهرها و روستا های شهرستان بوده و در این مدت خدمات ارزنده و پیگیریهای مستمری با ادارات ، نهادها ، ارگانها و کارخانجات شهرستان داشته و در جهت پیگیری مشکلات مردم و یا معرفی افراد به ادارات و کارخانجات از هیچ کوششی دریغ ننموده و تا جایی که توانسته در جهت خدمت به همشهریان عزیز در قسمتهای مختلف با ارسال نامه و یا بصورت پیگیریهای تلفنی یا حضوری فعالیت داشته است و بحمداله مسئولین محترم ادارات نیز همکاری صمیمانه ای با این دفتر داشته اند . که در اینجا جا دارد از کلیه مسئولین محترم ادارات و نهادهای محترم استان سمنان و شهرستان مهدیشهر تقدیر و تشکر بعمل آید

اینک گوشه ای از فعالیت های این دفتر که در طول این مدت پیگیری شده جهت اطلاع امت شهید پرور بشرح ذیل اعلام می گردد. امید است که مورد قبول و رضایت حضرت احدیت قرار گیرد.

–     پیگیری در خصوص تاسیس و بهره برداری هواشناسی در مهدیشهر که بحمداله با همکاری بنیاد همکاری امام صادق(ع) زمین توسط یکی از اهالی خیر مهدیشهر در منطقه زیبای دربند مهدیشهر اهداء و شروع به فعالیت نموده است.

–     پیگیری مستمر در خصوص ارتقاء دادگاه مهدیشهر که بحمداله شعبه دوم آن افتتاح و ساختمان آن نیز بطرز زیباییدر شهرک انقلاب مهدیشهر احداث شده است.

–     پیگیری در خصوص اداره راهنمایی و رانندگی که بحمداله با ک.شش شورای اسلامی شهر و شهردار مهدیشهر نسبت به احداث ساختمان در میدان ورزش احداث و افتتاح شده است.

–     پیگیری مستمر در خصوص شبکه دوم ، سوم و چهارم سیما در مهدیشهر که بحمداله در حال حاضر مردم مهدیشهر کانالهای 1 تا 4 و شبکه خبر را مشاهده می کنند

–          پیگیری مستمر در خصوص افتتاح اداره مسکن و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مهدیشهر

–          پیگیری مستمر در خصوص ارتقاء جنگلداری به اداره منابع طبیعی

–          پیگیری مستمر در خصوص افتتاح اداره راه و ترابری و اداره صنایع – ادره اطلاعات 0- اداره کشاورزی در مهدیشهر

–     پیگیری مستمر در خصوص لوله کشی گاز در مهدیشهر و شهمیرزاد کع بحمداله لوله کشی و نصب علمک انجام شده و از سال 79 مردم دو شهر از نعمت گاز بهره مند هستند

–          پیگیری مستمر در خصوص اورژانس 115 مهدیشهر – سازمان انتقال خون – اداره قند و شکر

–          پیگیری مستمر در خصوص شهرستان شدن مهدیشهر

–          پیگیری مستمر در خصوص راه اندازی منطقه صنعتی مهدیشهر واقع در درجزین

–          پیگیری مستمر در خصوص راه اندازی انجمن میراث فرهنگی و تشکیل انجمن میراث فرهنگی در شهرستان مهدیشهر

–          پیگیری مستمر در خصوص شماره تلفنهای 5 هزار شماره ای مهدیشهر و تلفن همراه

–          پیگیری مستمر در خصوص دریافت مبلغ زیاد جهت مساجد شهرستان

–          پیگیری مستمر در خصوص ایجاد پاسگاه طالب آباد و شهرک شهدا و منطقه زیارت

–          پیگیری مستمر در خصوص افتتاح اداره هلال احمر و زمین ورزشی هلال احمر

–          پیگیری مستمر در خصوص راه اندازی مجدد اداره ارشاد در مهدیشهر

–          پیگیری مستمر در خصوص راه انداری مجدد سینما فجر مهدیشهر

–          پیگیری مستمر در خصوص افتتاح و بهره برداری اداره کار در مهدیشهر که بحمداله در تاریخ 6/6/71 شروع به کار نموده است.

–     پیگیری مستمر در خصوص احداث ساختمان بخشداری مهدیشهر که بحمداله بطرز زیبایی در میدان شهدا این شهر در تاریخ 6/6/75 مورد بهره برداری قرار گرفته است.

–     پیگیری مستمر در خصوص احداث خانه های ارزان قیمت و استیجاری که بحمداله حدود 50 واحد در شهرک گلها بصورت حمایتی و 64 واحد استیجای در شهرک گلها و 40 واحد محرومین در روستای درجزین توسط بنیاد مسکن و توسعه مسکن و مسکن و شهرسازی احداث شده است.

 

آدرس :مهدیشهر ، میدان شهدا ، نبش خیابان اندیشه ، دفتر امام جمعه                   تلفن : ۳۳۶۲۲۰۵۲                  نمابر : ۳۳۶۲۴۰۵۲

پست الکترونيکي : info@mahdishahr-adineh.ir                  سامانه پيام کوتاه : 30009900092052


© کلیه حقوق این سایت متعلق به دفتر امام جمعه مهدیشهر بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.